Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megjelent sok kis pötty szerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjelent sok kis pötty szerű valami a péniszem makk részén, meg a bőr belső részén az mi lehet?

Figyelt kérdés

Zsírmirigyekről olvastam, de mintha lyukas lenne a közepe, kis kráter szerűség, lehet, hogy szemölcs?

Urológus is megmondhatja, mert azt olvastam itt, hogy valami orvos, vagy mihez kell menni..


2010. okt. 12. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
2010. okt. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Bár a színéről nem írtál, ha fehér, akkor lehet zsírmirigy, ha más színű.. akkor nem:))

Éppenséggel urológus sem küldene el, de ezzel inkább bőrgyógyászhoz(bőr- és nemibeteg rendelés) kellene menni.

2010. okt. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Amit linkelt az első, tudom elolvastam...

Igen, tudom mik azok, de ez rengeteg kis kráter szerű gány volt... Érdekes volt, lehet ez is valami fertőzés volt, hisz sajnos vevő vagyok az ilyen szar fertőzésekre, rengeteg szarom is van.:(

Most szerintem enyhült.

2010. okt. 14. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!