Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a helyzetben ti szakítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben ti szakítanátok?

Figyelt kérdés
A pasi és a barátnője elmennek egy kajáldába. A barátja mondja a nőnek hogy egye már meg a kaját a f@szb@, és a nő még be sem fejezte a kaját, de csak felkapja a kajáját, és elviszi leadni a megmaradt ételt.
2022. aug. 16. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább megmondanám az óvó néninek, aztán ő majd igazságot tenne köztünk. Az viszont tuti, hogy egy darabig nem osztanám meg vele a kakaómat.
2022. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Ez nem szakítóók. Bunkóság, de semmi több.
2022. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kaja kozben miert kell a masikra rászolni hogy egyen? En nem is érteném az egészet
2022. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 harebell ***** válasza:
100%
Ha valakire jellemző ez a viselkedés, azzal nem jutok el komoly kapcsolatig. Ha nem jellemző rá, érdekelne, mi váltotta ki - persze baromi rosszul esne, de egy ilyen eset önmagában még nem vezetne szakításhoz. Kérdés, hogy tudnánk-e tisztázni, illetve megísmétlődne-e, neadjisten rendszeressé válna-e.
2022. aug. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"egye már meg a kaját a f@szb@"


Én mondjuk nem lennék együtt olyan férfival, aki ilyen hangnembe beszél velem, de nyilván mindenkinek más az a tisztelet, amit elvár és megad a másiknak egy kapcsolatban.


Nekem őszintén szólva elég meglepő, hogy vannak olyanok, akiknél ez nem vágná ki a biztosítékot, akár a nőből, akár a férfiból szakad ki egy ilyen beszólás.


Nem írtál a körülményekről, de ha netalán mondjuk nagyon fontos időre odaérni valahová, és ezért kell sürgetni a másikat, azt is meg lehet úgy tenni, hogy nem úgy beszélsz vele, mintha a hátsó feledből rántottad volna ki.

2022. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kapcsolatban szemernyi tisztelet sincs. A beszolas okozat. Amit irtam az az ok. Na emiatt az ok miatt kene szakitani. Azonnal.
2022. aug. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Férfiként (fordított helyzetre): Azt mondom erre, hogy tiszteletben tartanám a tempóját, és kegyesen kiküszöbölném, hogy a jelenlétem ne zavarja többé soha semmiben. :))) Talán még az út pora kavarogna utánam. :D
2022. aug. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!