Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt ez a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt ez a lány, ha van saját barátja?

Figyelt kérdés

Olyan 1 hónapja bekerültem egy társaságba, ahol az egyik pasi nagyon szimpatikus lett, és szerintem én is neki. Még nem vagyunk együtt, de alakulgat, irogatunk, találkozgatunk kettesben.

Ennek a társaságnak részese egy csaj is, aki 1 éve párkapcsolatban él, és a párja is a társaság tagja. Ez a lány viszont folyamatosan cukimuki célzásokat tesz arra a srácra, akivel szimpatikusak vagyunk egymásnak. A srác szerint korábban is csinálta, és minden pasival ezt csinálja. Ami amúgy igaz is, közvetlen lány, de az én “kiszemeltemre” mióta megjelentem azóta nagyon durván nyomul. Mint ha zavarná, hogy elveszem. Amikor én megjelenek, akkor nagyon durván nyomja neki a bókokat, drágázza. Érdekes, hogy ez a párját nem zavarja. Ezt a többiek mondták, hogy láthatóan zavarja, hogy elveszem az egyik “rajongóját”. Mert ez a lány, hiába van kapcsolata, szereti ha körberajongják a pasik, és most valószínűleg zavarja, hogy ennek a srácnak rám irányul a figyelme. De miért kell ennyire önzőnek és kissé kellemetlennek lenni? Miért nem lehet elfogadni, hogy nem mindenkinek ő az első? Engem ez zavar, mert kételyeket kelt bennem. Abszolút nem vagyok féltékeny típus, nem az vagyok, aki bekorlátozza, hogy kikkel beszélhet a pasija, de azért szerintem jogosan fúrja az oldalamat, hogy ez a másik lány félreérthető utalásokat tesz neki, odabújik hozzá, drágámnak hívja….

A “srácom” -igaz, nem küldi el a fenébe, mert még kimondottan mi sem vagyunk együtt, és egy kis simogatáson és ölelkezésen kívül nem is történt semmi köztünk- nem viszonozza ezt a cukimuki hangnemet.

20-25 éves társaság vagyunk.


2023. jún. 21. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

A kérdésedben meg is válaszoltad. Mert zavarja, ha valaki nem őt rajongja körül.

Jó módszer a kezelésére, ha figyelmen kívül hagyod, mert valószínűleg téged próbál evvel elüldözni a sráctól. Vagy az is, ha ugyanezt csinálod a pasijával. Bár én nem mennék ebbe bele, talán a fejéhez kapna.

2023. jún. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én sem mennék bele, mert nem az a típus vagyok, ráadásul én nem is akarom ezzel elbizonytalanítani az én “srácomat”.

Csak azt nem értem, miért kell ennyire önzőnek lenni? Ha simán barátkoznának csak, az nem zavarna. Van 2 másik lány is a csapatban, ők is jóban vannak vele, de ha velük beszél az nem zavar.

2023. jún. 21. 22:26
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Önértékelési zavar, önbizalomhiány. Vagy korábban alakult ki, vagy a pasijától nem kap elég pozitív visszajelzést, ezt nem lehet tudni látatlanban, de valami ilyesmi lesz a probléma.

Szerintem is maradj türelmes, ha egy pár lesztek, valószínűleg könnyebb lesz ezt kezelni. Hajrá!

2023. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem. Csak ez eléggé kínos és önző tud lenni. De valahol érthető, ha tényleg problémái vannak. Csak akkor sem lehet mindig önzőnek lenni.(Már ha abszolút átlátja.)
2023. jún. 21. 22:39
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Persze, szó sincs arról, hogy ez ne lenne rohadt önző viselkedés. Másnak is vannak ilyesmi gondjai, egy csomó nőnek, de nem viselkednek ribiként, hanem felnőttként, és nem görénykednek másokkal. Ez nagyon nem oké.
2023. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Nekem volt egy ilyen barátnőm.

Már nem a barátnőm.

Nagyon gáz, és ő jogosnak érzi hogy mindenki csak érte legyen oda.

Szánalmas.

2023. jún. 22. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Pfu… tegnap is nagyon kiverte a biztosítékot. Ma viszont randizom a sráccal.

Na de a lényeg, hogy elmentünk este közösen hatan meginni valamit. És ott is végig tette az utalásokat. “végre itt vagy”, “végre velünk vagy”, “úgy hiányoztál drága” (többször nem ment ő el velük, vagy a lány nem tudott jönni.)

Erre a srác válaszolta: Eddig is itt voltam, csak épp nem találkoztunk.

A lány: Az nem számít. Csak az számít, hogy most itt vagy.

🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠

2023. jún. 24. 06:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Tipik ócska luvnya
2023. jún. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Közel vagy ahhoz, hogy megfojtsam. De komolyan. Most közös cseten becézgeti, nyuszikázza, bocikázza.

De sebaj, mert a tegnapi napunk jól sikerült, csak a gyomrom fordul fel ettől a nőtől.

2023. jún. 25. 12:06
 10/11 anonim ***** válasza:

Én a helyedben meggondolnám ezt a kapcsolatot, mert a ribi akkor is nyomulni fog, ha összejöttök.

Lehet még durvábban.

A csávónak kéne offolnia, nem neked.

2023. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!