Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érek semmit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érek semmit?

Figyelt kérdés

A szüleim is azt mondják rám, hogy egy nagy nulla vagyok, amiben teljesen igazuk is van, hiszen semmit nem értem el az életben. Valahogy mindig én voltam az, akitől úgy igazán senki se akart soha semmit. Voltak barátságaim, de azok is megszakadtak, amúgy a barátság alatt is átvertek engem, kihasználtak. Párkapcsolatban szintén. Mindenki szerencsés, csak én nem.

Bár most van párkapcsolatom, de ő sem dicsér már, szerinte nem tudok semmit, nem értek semmihez, és még lusta is vagyok. Bár nálam már az is csoda ha valaki velem akar lenni, hiszen én is tudom, hogy mennyire nem érek semmit.


2023. jún. 23. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Ha elhiszedbte bajod.

Mindig az önhit fog vezetni.

2023. jún. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
1) Mertelhiszed. 2) Mert nem csinálsz semmit/ eleget acéljaidért és vagy nincsenek céljaid.
2023. jún. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Súlyos önértékelési problémád van, szakembert keress fel, nem szégyen, tényleg segítség kéne neked
2023. jún. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!