Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők amikor szemkontaktus után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők amikor szemkontaktus után végignéznek egy férfit fentről lefelé az MINDIG érdeklődést jelent?

Figyelt kérdés
Mert úgy vettem észre hogy ha nem kelti fel egy férfi a nő figyelmét, akkor eleve vagy kerüli a szemkontaktust vagy ha véletlenül szemébe néz akkor azonnal elnéz de nem méri végig.

2023. jún. 25. 22:56
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
egyéb, írd le
25 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Te csak azt nézed meg, aki tetszik neked?
2023. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

# 1


direkt szemkontaktust utcán szembejövő emberrel nem veszek fel és nem mérem végig utána, ezt én is csak akkor ha a nő felkeltette az érdeklődésem

2023. jún. 25. 23:13
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Ez valamelyik női magazin "okossága" vagy a PUA tanfolyamon mondták neked?


Szerintem senki nem dönti el, hogy "na most így nézek végig a másikon"

2023. jún. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Hülyeség.
2023. jún. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

# 3


tehát akkor halljuk a megfejtést tőled. Nyilván te tudod, hiszen ezek szerint én rosszul tippeltem.


Nos mi a válasz?

2023. jún. 25. 23:23
 6/22 anonim ***** válasza:
78%

Amúgy milyen megfejtésről beszélsz?

Semmit sem kell megfejteni. Vagy akkor ilyen alapon találjuk ki, hogy mit jelent, ha a párom pontosan három perccel azután tüsszent, hogy a szomszédhoz megjött a mosógépszerelő.

2023. jún. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

# 6


a testbeszéd, metakommunikáció nem elmélet.


Biztosan tudsz erről pár dolgot gondolom.

2023. jún. 25. 23:28
 8/22 anonim ***** válasza:
67%

7.


Kis esti kötözködés?

2023. jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
De itt nincs semmi kommunikáció. Végignézhet rajtad a ruhád miatt, mert ismerősnek hisz... én többször nézek végig pasin, hogy elijesszem. Aki bámul, azt visszabámulom. Az az üzenete, hogy "tudok rólad személyleírást adni, úgyhogy tipli".
2023. jún. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

# 9


nem értem, és ha tudsz személyleírást adni akkor mi van?


nem bűnöző és majd így megmondod egy másik embernek hogy tipli? közterületen? mire fel?

2023. jún. 25. 23:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!