Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok ilyet csinálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok ilyet csinálni azzal, akit utáltok?

Figyelt kérdés
Ha valakit nem bírtok, szoktátok vele kerülni a szemkontaktust? Mi okból lehet esetleg, hogy valaki nem néz rátok, pl. ha dumál.. egyedül neked nem. Azért ha én dumálok akkor néha figyel. De ha hozzám is szól, általában akkor ha valami mással van elfoglalva, tehát arra figyel, nem rám. Ez nyilván a nem kedvelés és utálat gondolom. Nálatok ez mennyire jellemző?

2023. máj. 30. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Akit utálok én személy szerint rá se nézek, levegőnek nézem, vagy ha jól felhergel (mert hallom, látom mással rosszul viselkedne), akkor megölném a szemeimmel. De ha tudnám magam kontrollálni nem szólnék bele (ha számomra nem közeli személyről van szó), csak akkor ha ő szólna hozzám, beszolna valamit, akkor biztos, hogy robbannék, mint a bomba. 😬
2023. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen akinek utálom a fejét kerülöm a tekintetét. Egyrészt van bennem egy undor másrészt ha kötekedő is ráadásul akkor ezzel elejét veszem a további dolgoknak.
2023. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hol latjatok egymast? En inkabb kerulom azt, akit nem birok
2023. máj. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3as... igazából lenne rá lehetősége, hogy kerüljön, de nem teszi. De ott meg mégis ezt csinálja, szóval inkább kerülne, ha ennyire utál. Amugy semmi konfliktus nem volt, szóval ez inkább lehet unszimpátia nála valamiért.
2023. máj. 30. 21:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Momentán jómagam, ha valóban utálok valakit az számomra nem létezik. Akkor sem, ha nap mint nap személyesen kell elviselnem a jelenlétét. Levegőnek nézem, nem kommunikálok vele, ha nem muszáj.

Más ez a szituáció, és talán nem is utálatnak nevezhető, ha magamban már megbocsájtottam, de a látszatát az "utálatnak" fent szeretném tartani.

2023. máj. 31. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem útálat, csak unszimpátia. Nalam voltvolyan, hogy a másik hitte azt, hogy nekem nem szimpi, de mikor kimondtsm, hogy birom őt, abbahagyta ezt a viselkedést.
2023. máj. 31. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!