Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak dgy ilyen férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak dgy ilyen férfinak, aki minden nővel tartósabb flörtbe keveredik, közben van élettársa, de engem sem ereszt?

Figyelt kérdés
Semmi testiség nem történt, csak bolondított engem is. Kellett idő, mire rájöttem, semmit ne vegyek belőle komolyan, mert nem független, és sok nőt hülyít. Akkoriban érzéseket is keltett bennem, amik el tudtak halni, mikor szembesültem, hogy egy szájkaratés hímringyószerűség. Azonban nem ereszt, ha nem keresem a társaságát utánam nyúl, jön nyalizni, meg hogy nem bírja, ha haragszom rá, stb. Pedig csak a közönyömet tapasztalja. Csak a többi nő nyíltan ajnározza, én meg simán tojok a fejére, de ez zavarja. Mit lehet kommunikálni egy ilyennek? Ugye hogy defektes egy ilyen ember, aki nem tudja elviselni azt sem, ha a háremből egy is kihullik? Ez lelki betegség? És az mitől van, mikor valakiből árad a szexualitás valahányszor dgy jobb csajjal beszél? Napi több nő felé sugározza a vágyat a szemeivel dumájával, kar, comb simivel...?Én még ilyet nem láttam. Lehet köze ahhoz, hogy volt chip and dale es?

#Leszállnarólam
2023. jún. 26. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Ne mondj neki semmit! Az ő dolga, meg buta nőké!
2023. jún. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"szájkaratés hímringyószerűség" -Imádom a magyar nyelvet! 😂😂😂


Egyébként annyit kellene tenni, hogy megmondod neki kerek-perec, hogy gyalogoljon le rólad, mert ha nem teszi meg, akkor szólsz a munkahelyen, ha egy helyen dolgoztok (úgy jött le), vagy eljár a szád az élettársának, hogy micsoda "jófiú" ne aggódj, aztán már nem járna utánad. 🤣🤣🤣

2023. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
69%
Szerintem semmit, tartsd magad távol tőle, az ilyen pasik írtó lúzerek.
2023. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hülye pasi.
2023. jún. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!