Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csinos,40-es nők milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos,40-es nők milyen eséllyel talàlhatnak fiatalabb férfit tartósabb kapcsolatra?

Figyelt kérdés
30-35 évest.Vagy akàr kicsit még fiatalabbat?
2018. márc. 30. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok pasi rávan kattanva a 40es korosztályra, még akár 20on évest is találhatsz magadnak.
2018. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
27 vagyok, a párom 41. Én céltudatosan kerestem idősebb párt. Nem lehetetlen. De tény, hogy sok fiatalabb csak szexuálisan vonzódik az idősebb nőkhöz, nem gondolkodik kapcsolatban.
2018. márc. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
1-es, persze, csak nem tartós kapcsolatra.A kérdésben arról van szó.
2018. márc. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: Azért írtam,hogy "még akár 20on évest is", persze szexuálisan jóval többet, de tartósra is akad. Spanom csajának az anyja, aki 44 éves, a pasija 23 szóval.. :D És már 2 éve vannak együtt vagy hogy
2018. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vannak csinos, 40-es nők? :D
2018. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37F vagyok, parom 41N. Tökéletesen működik minden!
2018. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én középkorú nő vagyok, és eddig azt tapasztaltam, hogy a fiatalabb férfiak, csak szexre akartak, hosszútávú jövő nem kedvenc témájuk, bár én semmilyen szinten nem állnék le fiatalabbal.


De ha neked ez az álmod, akkor keress, biztosan vannak kivételes esetek, akiknél működik. Hogy mennyi az esélye, attól is függ milyen körökben mozogsz, mennyire vagy nyitott stb.

2018. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan fiatalabb vagyok mint ami a kérdésben szerepel (20) de én pont azt tapasztalom, hogy az idősebbek akarnak csak szexet, én meg kapcsolatot.
2018. márc. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Párom 32 én 40.

Sok fiatalabb pasi próbálkozott nálam de én mindig visszautasítottam őket.

Nem tudom mi de valami nagyon megfogott a páromban.Jött ő és minden elvem borult.Pl.hogy nem állok szóba fiatalabbal, gyermektelennel, nem mutatom be a gyrtekeimnek.

3évig voltam egyedeül, ezekhez tartottam magam.

De vele minden más volt.

Nem tudom mennyire jellemző de nekünk működik, nem csak szexet akart tőlem.

2018. márc. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!