Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményre illetve tanácsra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményre illetve tanácsra lenne szükségem:/ ?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött az egész story, hogy rám írt egy srác aki eleinte nagyon kedvesnek és intelligensnek tűnt. Viszont ahogyan többet beszélgettük annyit vettem észre az üzeneteiből, hogy ő lehet hogy csak a szexre megy? Gyorsan kivertem ezt a fejemből, mivel nem mertem beismerni az igazságot. Rákérdeztem nála, hogy ő mégis mit szeretne velem és ezzel az egésszel, tán kapcsolatot, vagy csak egy gyorsmenetet? A válasz az utóbbira esett a gyorsmenetekre (alkalmi találkozónak nevezte), igen ő többre gondolt. Én nagyon könnyen beleszerettem ebbe a fiúba ez idő alatt, így hát mondtam, hogy benne vagyok az alkalmi találkozókban (gondolom majd belém szeret és megváltozik a véleménye). Péntekre beszéltük meg a “találkát”, viszont én nagyon kihasználva érzem magam ez miatt. Igen ám állhatnék hozzá úgy is, hogy egy kis szórakozás, de valahogy érzem, hogy ez nekem lelkileg nagyon fájni fog. A másik oldalról pedig annyira tetszik, hogy bármit megtennék érte. Esetleg volt valaki ilyen helyzetben? Aki még nem az ő véleményére is nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit kéne tennem.
2023. jún. 26. 18:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
5%

Nők.... fáj szétrakni a lábad, vagy mi? 😃

Szerintem nem árulok el nagy titkot, de ha eddig nem esett le MINDEN PASI SZEXET AKAR. Aztán lehet belőle kapcsolat is.

Ez a különbség nők és férfiak között. Egy nő az első szex előtt dönti el hogy akar-e kapcsolatot, egy férfi meg lehet hogy a 3. után se biztos benne.

2023. jún. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha erzed, hogy fajni fog, akkor fajni fog. Hiaba nez ki nagyon jol, ebbol nekem az jon le, hogy nem tiszteled magadat annyira, hogy nemet tudj mondani. Igy meg hogy varhatnad, hogy mas is tiszteljen, komolyan vegyen?
2023. jún. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

2 Mondd már el miért lenne ez tiszteletre méltó?

Ez akkora hülyeség ahogy van. 😃

2023. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

#3: Mondjuk azert, mert engem ferfikent nem mozgat meg, ha egy szep mosolyra es 2 szep szora szetdobja a labat egy lany. Jobban szeretem ha valakinek vannak az en ertekrendemhez hasonlo ertekrend szerinti hatarai es azokhoz tudja is hatarozottan tartani magat.


Azt sejtem, hogy ebbol a ferfi es ertekrend is idegen fogalom neked, de nem vagyunk egyformak.

2023. jún. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy külföldi sráccal jártam,csak szórakozásból mentem bele úgy voltam vele legalább kikapcsolok kicsit a rosszak után. Egy buliban jött odahozzám vagyis először egymásnak ütköztünk majd később oda talált hozzám. És egész este velem volt,én tényleg azt hittem hogy ez majd jól alakúl.Utána rám is írt instán beszélgettünk sokaig,egy probléma az volt hogy nem nagyon értettem mit ír mivel nem magyar volt. És nekem ez volt fura,mikor kérdezte hogy mikor leszek szabad? És mikor a válaszom az volt hogy nem akkor mindig besértődött és azt mondta ő próbál értem tenni de én elutasítom. Megjegyzem kéthétbe egyszer ha írt,számomra ez nem küzdés,nekem az lenne ha mindennap írta. Utána meg olyanokkal jött hogy akarok e vele majd szexelni vagy sem? Na nálam ez tette be a pontot,mi az hogy igen vagy sem. Olyan mintha valami tárgy lettem volna és ment volna tovább. Szóval vigyázz az ilyenekkel!
2023. jún. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem mennék bele, hiába tetszik, hiába vagyok belé szerelmes, mert ő nem viszonozza és ő tőle saját magam ezerszer jobban szeretem és tisztelem!

Most miért okoznék saját magamnak fölöslegesen fájdalmat?

2023. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
4, Az milyen értékrendbe nem fér bele hogy 2 felnőtt ember akik tetszenek egymásnak lefekszenek? Komolyan kíváncsi lennék, hogy a bigott vallásosakon kívül ez kinek nem tetszik.
2023. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#7: Ja, csak a bigott vallasosakra jellemzo, hogy elobb szeretnek megismerni a masikat ahelyett, hogy azonnal nekiallnanak baszni, mint az allatok.
2023. jún. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#7:


Nem az 5-os vagyok, de nem a vallással függ össze egyáltalán. Hanem egyszerűen azzal, hogy a kérdező már többet érez iránta/tudja, hogy szex után többet érezne, belészeretne miközben az a fiú csak szexet akar!

Korrekt volt a fiú ez tény és való, nem fűzte be hazugságokkal, hanem elmondta, hogy csak azt akar. De hogyha a kérdező tudja magáról, hogy ő szerelmes lenne belé, akkor miért feküdjön le vele? Csak sérülésnek, megalázásnak tenné ki magát!

Mit nem lehet ezen felfogni? 🙄

2023. jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

9, Csakhogy a 4es nem erre az esetre vonatkoztatva írta a válaszát, hanem általánosan jelentette ki hogy neki ne dobja szét egy nő se. 😃

Szerintem vicces amikor valaki erkölcsöt farag a balfasságából.

2023. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!