Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan miért vágnak fel azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért vágnak fel azzal, ha van párjuk?

Figyelt kérdés
Én sose viselkedtem másképp az emberekkel, akkor sem ha volt is kapcsolatom. Viszont pl. a szomszédlány nem is köszön nekem mióta pasija van (egyébként nő vagyok). Vagy régen a barátnőm sem keresett már mikor pasija volt.
2023. jún. 27. 10:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Lehet azt gondolják, hogy "Nem vagyunk már egy szinten" és derogálna nekik az ismeretséged. Sok férfi is eljátssza ezt, csak ők a házasságkötés után ejtik a régi cimborákat (megvan a jelenet a Breaking Bad-ből amikor a drogos arc elmegy a régi már családos haverjához és a felesége rögtön becsicskítja?)
2023. jún. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hiszik az az élet célja. Valahol az, mert szaporodik az ember, de egyébként még véletlenül se, főleg hogyha családalapítas előtt/után vége.
2023. jún. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Hát én még nem tapasztaltam ilyet.


Persze az a jelenség létezik, hogy valaki párosodik és ezzel együtt eltűnik a haveri társaságból, de ez nem felvágás, hanem változó fókusz, változó prioritások, változó időbeosztás stb, figyelmetlenséggel párosulva. De én még olyan emert nem láttam, aki azt kommunikálta volna, hogy ő több a másiknál, mert neki párja van:D Körbe is röhögtem volna:D

2023. jún. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Pedig vannak olyan emberek, hidd el. :D
2023. jún. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Az,hogy nem köszön bunkóság a részéről. Viszont az,hogy kevesebbet találkoztok egyértelmű, hiszen elfoglaltabb a párkapcsolatában, kevesebb idő jut minden másra. hozzáteszem, arra azért legyen ideje mindenkinek hogy a régi barátságokat valamilyen módon megőrizze, egy telefonnal, vagy egy "hogy vagy?kérdéssel messengeren/bárhol.

Általában nem a felvágás az indok, inkább az,hogy akinek párkapcsolata van időben/gondolatban azzal van elfoglalva és minden más mellékes számára.

2023. jún. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Én nem hanyagolom a barátaimat a párom miatt, nem nézek le senkit azért, mert nincs párja.


Viszont igenis büszke vagyok a kapcsolatomra, arra, ahogyan fejlődik és hogy ilyen egészséges, jól működő meg arra az energiára, kompromisszumokra, amelyet mindketten beleteszünk. Illetve arra is büszke vagyok, hogy ez elsőre összejött, a korábbi próbálkozókat visszautasítottam. Ez alapján úgy érzem nagyon jól tudtam dönteni arról, hogy kivel van esélyünk a boldog kapcsolatra és őt viszont észrevettem és teszek érte, hogy így maradjon.



Nem ez az egyetlen célja az életemnek. Most diplomáztam, megyek MSc-re, rangos külföldi egyetemre, elég jól épül a karrierem a fiatal korom ellenére. Plusz vannak szociális és hobbikhoz kapcsolódó céljaim is.

2023. jún. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem lehet, hogy te vagy irigy és kivetíted?
2023. jún. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Rosszul azonositottad a motivaciot. Inkabb csak biztosra megy es nem mutogatja be az uj baratjat a szingli baratnoinek. Ugyanis tobbfele reakcio is szokott lenni, ami nem kivanatos.
2023. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Nőknél fordul ez elő, hogy többre tartják magukat. Lenézik akinek nincs pasija.
2023. jún. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát mer azt gondolják, hogy az aztán mennyire menő, meghogy ettől tisztelni kell a másikat, pedig nem.
2023. jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!