Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak engem miért vágnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak engem miért vágnak át mindig, másokkal meg házasságot akarnak?

Figyelt kérdés
Az exem is teherbe ejtett utánam egy masik nőt, és rögtön feleségül is vette. Engem persze átvágott, ahogyan a mostani barátom is. Belém még úgy senki nem volt szerelmes, hogy foggal körömmel harcoltak volna értem. Én hiába tettem meg mindent a másikert, még se vagyok elég jó egy férfinak sem. Nálam csúnyabbak is nagyobb sikerrel kelnek el, mint én. Én meg hiába adok a külsőmre, a kutyának se kellek. Csalódott vagyok. A mostani baratom is azt mondta úgy se kellenék senkinek, a szakítás szélén vagyunk. Ez fáj mert igaza is van.
2021. dec. 3. 00:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Valami elcseszettség lehet benned, ha egyszer minden férfi egyöntetűen ugyanazzal a véleménnyel van rólad.

Vagy te választasz balf.szokat.

2021. dec. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Oké, téged sokszor átvertek már a férfiak, meg senki nem volt beléd szerelmes. És te hány férfiba voltál már szerelmes? (Őszintén...)

Az ismerkedés erről szól. Vagy bejön, vagy nem... :,D

2021. dec. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Ügyesen kiválasztottál 3 taplót.
2021. dec. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Ne te tegyel meg mindent egy férfiért. Eleve itt cseszed el. Hagyd őket férfinek lennibte meg légy nő.
2021. dec. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Minél közelebb állnak valakihez, annál jobban át tudnak vágni valakit az efféle csalók.

Élek a gyanúval, hogy téged nem lehet annyira átverni, mint amekkora balekot kerestek. Így amikor találtak egy nagyobbat, átnyergeltek rá.

2021. dec. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Ne is mondd, ugyanebben vagyok. Állandóan megkapom, hogy ha nem lennék ragaszkodó, akkor talán még engem is lehetne szeretni… Meg ha nem lennék depressziós, ugye.

Azt, aki iszik, drogozik, fűvel-fával megcsal a közös ágyon, nem szeret meg elveteti a gyereketeket, azoknak évekkel később is a rühes v*lagát kell nyalni. Engem meg azzal lehúzni a mélybe, hogy “bocs, nem vagy szerethető”. Egy idő után nagyon bele tud betegedni az ember…

2021. dec. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Rossz férfiakat találtál és ez nem azt jelenti, hogy "minden férfi ilyen" és azt sem, hogy "ne kellenél senkinek".

Szakításkor sokan okoznak ilyesfajta lelki sebeket partnerüknek, mert probléma van az önbizalmukkal. Akinek nincs problémája, az nem mond ilyet a partnerének, hogy "senkinek se fog kelleni", örülj hogy ilyen lelki bántalmazó-típustól megszabadulsz.

2021. dec. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
Ez van csajok, ha csak legjóképübb pasikkal jártok. én is jártam túl szép csajjokkal 8-9-10/10-eskékkel a huszas éveimben.pedig nem tartottam jóképünek magam. aztán rájöttem irreális elvárásaik vannak legtöbb túl szép csajnak, főleg a huszonéves csajoknak. ez fordítva is igaz, sok csávónak ,egy átlagos lány unalmas, és új csaj kell, aki még megjátsza magát,akár első 1-2 évben is eljátsza a tündérkét,aztán ugyis lehullik álarc mindenkiről, senki sem tökéletes,mindenkinek vannak hibái,de kapcsolat elején elrejti.aki öszintébb tipus az nem játsza meg magát annyira mint átlag, előbb kiismerhetőbb. "úgyse kellenék senkinek" ha ezt mondta pasid, akkor semmire se becsül már téged, dobnám helyetted. keress isősebb pasit,aki értékeli emberi értékeidet,és elfogadóbb hibáiddal,amik korodbeli pasiknak nem megy , a leírtakból . ez jön le nekem. "úgyse kellenék senkinek" az meg amúgy a legnagyobb hülyeség,még ha a legrondább emberek is mondják. sok boldog párt láttam, ahol tényleg ronda, buta ,és csoró az egyik, vagy mindkettő, és mégis sokkal boldogabbak, mint az átlag párok. egyszerűen van annyi élettapasztalatuk hogy értékeljék a másik jó tulajdonságait.
2021. dec. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6-os , a ragszkodó nők,a legtöbb pasinak bejönnek. nekem is,nem is kicsit. a depresszió mennyire hat ki kapcsolatodra, az persze a párodnak megterhelő lehet, főleg ha még szexhez sincs kedved sokáig vele, na az hazavágja hosszú távon a kapcsolatot. amugy meg ha párod is depis tipus akkor meg lehet tök jó kapcsolat is belölle,mert megértitek egymást úgy ahogy mással nem.vagy ha meg ellentéted, és nagyon életvidám,akkor meg simán kirángathat mindig a depiből,ha hagyod magad vezetni
2021. dec. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Lanyomra vagyok kiakadva. Páran voltak már bele szerelmesek. Ők nem erdekeltek. Aztán sír, szeretne már ha lenne kapcsolata. Utoljára egy fiú miatt szenvedett, akinek több éves kapcsolata szakadt meg. Baratkoztak de a fiu meg az exet gyászolja. Nem lehet te is hasonló vagy? Az kellene akinek te nem?
2021. dec. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!