Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nő miért szereti provokáln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért szereti provokálni a férfiakat avval, hogy elég komoly sértéseket vágnak a fejükhöz a személyiségüket illetően?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy minden férfi egy aljadék agyatlan dugógép, akiket durván le kell szerelni, mert megerőszakolná a nőt ha nem hagyják magukat, de mi van akkor, ha a férfi nem ilyen?

Vagy a statisztikára építenek ezek a nők, hogy jó eséllyel beletrafálnak a férfi szándékát illetően?

Vagy esetleg a múltbéli sérelmeket is még hozzáadják ezekhez a durva bántásokhoz?

Vagy ezáltal tűnnek ők értékesnek, ha ócsárolják a férfi tulajdonságait?



2015. júl. 29. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én lennék egy feminista bokszzsáka-)
2015. júl. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%
Fel kell képelni azt a nőt mindenki előtt. Leszáll majd így a magas lóról.
2015. júl. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1-es, akkor inkább költözz be egy fehérjefeldolgozóba, ott nagyobb hasznodat veszik a világban...
2015. júl. 30. 04:18
 4/4 anonim válasza:
Az olyan nőt, aki veled így viselkedik, ha alapos oka nincsrá akkor elsőkben kérdez d meg, hogy miért? ha pedig nála ez elv, Nemkell nektek együttlennetek.Manapság amúgy is divat az a fajta megszállott feminizmus, ami a férfi agyatlanságát etc illeti
2016. okt. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!