Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szórakozóhelyen hiába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szórakozóhelyen hiába szemezek a lányokkal, undorodott fejet vágnak, vagy elhúzzák a fejüket akkor nem vagyok jó pasi?

Figyelt kérdés
2019. márc. 23. 02:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
vagy égnek áll a hajad, lóg a fika az orrodból, vagy a rózsaszín sztreccsgatya nem szép rajtad.
2019. márc. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Balázska, légyszi, előbb menj el egy pszichológushoz, mert lelkibeteg vagy és segítségre szorulsz.
2019. márc. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem dehogy!


A csajok nem szeretik a jó szaftos burgert, te meg ugye a pult mögött állva azt sütsz szórakozóhelyen, így ne aggódj, nem neked szól, hanem a marhának

2019. márc. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első, meg utolsó : :D 🤣😂😅😁
2019. márc. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Vannak csajok, akik vonzónak találnak esélyesen, csak őket meg te nem találod vonzónak :D


Nézd csak meg, hogy a csúnya/kövér lányok közül mennyi szemezik veled. Mert biztos vannak.

2019. márc. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
😂😂😂
2019. márc. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan tapadósan erőszakosan szemezel, arra szoktak undort vágni. Szemezésnél is ki kell nézni hogy ki az aki felfigyel rád. Nem megnéz, csak érzed hogy egymáshoz valók vagytok.
2019. márc. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olvasták a GYK-s kérdéseidet....
2019. márc. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hàt ha így néznél rám, én is fintorognék.😂

-> [link]

2019. márc. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Anno szórakozóhelyen volt egy csávó, aki úgy leste a csajokat mint valami cápa.


De közben állt a tánctér kellős közepén, mint akit odaszrtak. Állt, meredten, görnyedt háttal, és úgy guvadt a szeme a csajokra.


Alapvetően nagyon nyitott, barátságos típus vagyok, de attól az ürgétől kirázott a hideg, mindig igyekeztem távol maradni tőle, és véletlenül sem rá nézni...

2019. márc. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!