Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülinapi ajándéknak kutyus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülinapi ajándéknak kutyus jó ötlet lehet ?

Figyelt kérdés
Szóval barátnőmnek volt egy szürke pitbullja akit valaki sajnos még mérgezett álitolag barátnőm anyja ennek kb 5 éve. Találtam ahozz hasonló szőke pitbull kölyköt és azon gondolkozom hogy jó ajándék lenne e neki. Még ma is ha valahogy szóvá kerül a kutyusa nagyon szomorú nagyon szerette őt. Ha meg venném neki enyhülnek a fájdalma vagy rosszabb lenne neki ? Persze tudom meg kellene vele beszélni de meglepetésnek szánom
2023. jún. 27. 13:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
31%
Amikor találkoztok mutass neki valami cuki kutyás videót és puhatold ki hogy ő szeretne-e majd a jövőben kiskutyát. Utána ha válaszolt, gyorsan tereld is a témát nehogy megsejtse mire készülsz. 😊
2023. jún. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%

Semmikepp, kiveve ha hazasok vagytok.

El tudja tartani a kutyust nelkuled is?

2023. jún. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nagyon rossz ötlet nem megbeszélni. Legyen fontosabb, hogy ÖRÖMET okozol, ne MEGLEPETÉST.
2023. jún. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
#3 együtt élünk élettársak vagyunk
2023. jún. 27. 13:41
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

NEEEM!

A kutya nem ajándék! A kutya felelős döntés, a tartása sok időt, gondot, pénzt, törődést igényel, és nem pár napra szól, hanem 10-15 évre! Ha nem beszéled meg a pároddal, akkor nem meglepetést okozol neki, hanem egy hatalmas gondot. Nyilván nem véletlenül nem vett új kutyát az előző halála után.

2023. jún. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
12%

Úristen de sokan túl gondoljátok ezt a kérdést. Aki szereti az állatok, ott hogy lenne már rossz sora neki? Márpedig biztos nem azért gondolt erre a kérdező, mert a barátnője nem szereti őket.

A másik meg hogy miért nem volt utána másik kutyája, az lehet a gyász miatt. Az én barátomnak elütötték a kutyáját sokáig ő is azt érezte nincs helye ott másik kutyának. Utána eltelt bizonyos idő és mi elmentünk végül egy menhelyre már csak azért is így döntöttünk, mert legalább eggyel több kutya lesz aki családban fog tudni felnőlni.

2023. jún. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egy állat borzasztó ajándék. Nem várt felelősség, elköteleződés. Olyasmi (csak kicsiben), mint egy terhesség. A nem tervezett terhesség gyakran nem kellemes meglepetés.


Legyen fontosabb az öröm és a kapcsolatotok is, mint a meglepetés ténye.


Esetleg lehet meglepetéd a szándék, meg hogy kiválasztottad. Ha örül neki, akkor ketten elmentek érte.

2023. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Csak nehogy ez legyen a vége :D


[link]


De a viccet félretéve, élő állatot nem illik ajándékozni kérdezés nélkül!

2023. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nincs túlgondolva. Egy élőlény közös gondozását közösen kell vállalni. Én szeretem az állatokat, de nem akarok gondozni egyet, együtt élni vele.
2023. jún. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!