Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a férfi kolegám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férfi kolegám miért hajtogatja mindig azt, hogy a nő választ? Milyen pasas az ilyen?

Figyelt kérdés
Gondolom szerelemről van szó.
2023. jún. 27. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem az a baja, hogy őt pont nem választják. Ezzel magyarázza, miért nincs senkije.
2023. jún. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Igaza van, attól függetlenül, hogy sikeres-e vagy sem. Én sikeres vagyok és ugyanezt gondolom.


Azért a nő választ, mert a nők általában válogatósabbak. Én jó pasiként is szigorúan csak kinézet alapján kb. megdugnám a 18-40 közötti nők 30-50%-át, akiket az utcán látok. A nőknél ez az arány ilyen pár százalék nagyon maximum, mármint hogy külsőre hány férfit találnak vonzónak. Ezért a nők választanak.

2023. jún. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Mert ez így van. A férfiak udvarolnak és a nők választanak közülük. A nőknek az a dolguk, hogy nyitottak legyenek. Természetesen ennek az ellenkezőjére is van példa de szerintem nem az az általános.
2023. jún. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van, ez így van!
2023. jún. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem minden esetben van így! Láttam én már olyan pasit, akiért legalább 3 nő oda meg vissza volt, és a pasas döntötte el hogy ki lesz a befutó. Férfiak között is van olyan aki ezt megteheti.
2023. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
5. Ja, 100-ból 5 férfi megtapasztalja ugyanazt, amit 100-ból 70 vagy 80 nő szintén megtapasztal. Létezik ilyen, csak mások az arányok.
2023. jún. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Mindenki választ basszus :)


A férfi kiválaszt a 20 ból 3 nőt akinél bepróbálkozik...


A nőknél viszont ezaz arány kb. 100 sokkal több pasiból válogathatnak.

2023. jún. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#3-as vagyok.

Én azt nem nevezem választásnak amikor egy pasi elkezd közeledni egy nőhöz. Azt inkább úgy nevezném, hogy kiszemelte a lányt magának. A választás az amikor a biztos opciók közül kell válassz egyet. Na de ez valóban értelmezés kérdése. Lehet a kérdésben szereplő pasi is így gondolkodik.

2023. jún. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki választ, okés, csak mivel egy férfinak sokkal több nő tetszik, mint ahány férfi tetszik egy nőnek, ezért aztán mégis a nő "választ jobban". Nem tudom ezt máshogy mondani, értitek.
2023. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Még egy teljesen átlagos,viszonylag ápoltnak mondható nőre is sokan pályáznak,nem hogy a dekoratívabbakra...Ez komoly fegyvertény,írom ezt nőként.

Szóval igen,legtöbbször a nő választ,mert megteheti.

2023. jún. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!