Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért hajtogatja itt minden...

Miért hajtogatja itt minden nő azt, hogy a férfiak szemetek, a férfiak azt, hogy a nők felszínesek?

Figyelt kérdés

Miért megy minden kérdésnél a sárdobálás?

Aláírom,hogy én sem szeretem a könnyűvérű és laza erkölcsű nőket.Nem is foglalkozom azokkal,akikről kiderül,hogy ilyenek,de nem sűrűn hordom el őket rib@ncnak.Elmondom a véleményem,de szíve joga mindenkinek azt csinálni amit akar.

Azt viszont nem tudom,hogy a nők mennyire felszínesek.Senkinek nem látok a fejébe.



2013. jún. 4. 21:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
tapasztaltak egyet, oszt ráfogják mindenkire...
2013. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Általánosítás felső fokon.De gondolom mindig ugyanabba a hibába esik az,aki mindig pórul jár,vagy nem?Akkor ne magában kellene keresnie a hibát?
2013. jún. 4. 21:50
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Mert ha megbántva/ megsértve érzed magad, jól esik mindenkit hibáztatni. Az ember pedig hajlamos az általánosításra. Szerintem ehhez a dologhoz fel kell nőni. Egyrészt ahhoz, hogy az ember belássa, esetleg ő is hibázott, tehet ő is arról, hogy így alakult, másrészt ahhoz, hogy egy fájdalom esetén ne a hisztis "egész világ szemét" felfogással fújjon mindenkire.
2013. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Bocsi,majdnem minden nő.Tisztelet a csekély kivételnek.
2013. jún. 4. 21:51
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Azért mert ezek elmebetegek. Képtelenek megérteni, hogy pár példától még nem lesz mindenki olyan. Nekem sok a pozitív példám arról, hogy vannak klassz srácok, de aztán feljövök ide és csak fogom a fejem, milyen állatok vannak, kezdve azokkal, akik mindenhol csak a nőket szapulják. Valahol hálát adok az égnek, hogy ezeknek a nyomorultaknak csak itt nagy a szájuk.
2013. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Buboréklány ez szép volt :)
2013. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Mondjuk néha én is szörnyülködöm azon,ami itt megy.Arra viszont kíváncsi lennék,hogy amiket itt gyakran olvas az ember,azok tükrözik a társadalmunk valódi erkölcsi tartását,vagy ide csak ez a züllött réteg jár?

Példa:Nem is ismeri az illetőt,de lefekszik vele és még sorolhatnám.Valóban ennyi könnyűvérű ember van?

Én úgy gondolom,hogy a szex elég bensőséges dolog,amihez bizalom kell és érzések,de manapság az embereknek tényleg nem ezt jelenti,hanem ha éppen olyanjuk van,akkor csak összejárnak dugni?

2013. jún. 4. 21:56
 8/16 anonim ***** válasza:
Csefy: Köszi :)
2013. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen, ide hordja össze a szemetet a szél, mivel koncentráltan vannak jelen, sőt, csak az ilyenek írnak, ezért jobban szem előtt van, de ez nem kifejezetten jellemzi a társadalmat szerencsére. A saját társaságomban tapasztalom, hogy tényleg mindenki normális a maga elcseszett módján, de egyik sem produkál ilyen égbekiáltó idiótaságokat, mint amiket itt olvasni.
2013. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
mert túl nagy lett a közöny, luxus egymást egy kicsit is megismerni
2013. jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!