Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi itt a helyes?

Figyelt kérdés

van eg ypárom 5 éve, nem élünk még együtt munka miatt. 400 km van köztünk. nagoyn sokat van nálunk, szereti a gyerekeimet, ők is őt, költözés idén lesz. neki is van egy gyereke, aki az anyukával lakik. anyuka az elején nagoyn elenünk fordította a gyereket, főleg ellenem. még az elején járt ide az apjával, de anyuka olyannal tömte a fejét, hogy az én gyerekeim lesznek apa új gyerekei, majd őket jobban szereti stb. persze az évek során annyira ritkultak a találkozások a gyerek és köztem, hogy már lassan 2 éve nem láttam. ha megyek apjához, akkor ő nem akar oda menni. most a nyári szünetbe mondtam apjának, hozza el ide pár napra, menjünk el valahova a három gyerekkel. a gyereke nem akar, mert az én gyerekimet nem kedveli, holott semmi gond nem volt az elején, csak anyuka látta, hogy tök jól el vannak és totál ellenünk lett hangolva :/

na most az van, hogy miko a gyerek apjánál van, akkor soha sehova nem mennek, mert a gyerkőc egész nap meg minden hétvégén, szünet stb otthon van anyjával. soha sehova nem mennek, csak ha ott falun van valami, helybe. nagy ritkán el mennek moziba, de a film közepén ott kell hagyniuk a mozit, mert a gyerek megunta, menne haza, hiszitzik. apja már nem is szívesen viszi emiatt sehova.

mivel ők olyan helyen laknak ami nagyon közel van a fővároshoz és nagoyn sok helyet meg szeretnék mutatni a gyerekeknek és el vinni őket, így egy pár napra le utazunk a páromhoz. igazából soha nem vittem még a gyerekeimet igazán kirándulni, meg balatonra. nagoyn várjuk és ők is ezt az élményt. a páromnak mondtam, hogy jöhet ha akar, de ez most igazából a gyerekekről fog szólni. erre másnap mondja, hogy szólt a gyerekének, hogy jöjjön velünk és ő akar jönni.

teljesen felment bennem a pumpa. tudom, hogy milyen. mindig hiszizik. egyke és iszonyat szófogadatlan, amit apja is mond. ha nem úgy van valami ahogy ő akarja, elkezd hányi. már a tanárok is kóldték pszichologushoz, de amint az anyukára kerrült a sor, már nem mentek. tudom előre hogy tönkre fogják vágni a gyerekeim nyaralását, és ezt nem akarom. meg hát ők ott laknak, bármikor mehetnek. csak be kell ültetni a kocsiba, és elindulni nem könyörögni. mondtam a páromnak, hogy nem zavar, ha együtt vagyunk öten, HA nem az lenne a felállás, hogy rohadt sokat gyüjtöttem erre a kis kiruccanásra, és a gyerekeim nagoyn megérdemlik hogy kikapcsolodjanka és főleg hogy nyugodt és csak rájuk legyen figyelve. szenvedtünk eleget idén. erre megsértődött. már azon gondolkozok, hogy nem hozzá megyünk, hanem inkább a környéken keresünk valami szállást, de akkor meg a legtöbb pénz amit szorakozásra akarok költeni rájuk, elmegy alvásra. szerintetek is én vagyok a "gonosz mostoha"?


2023. jún. 27. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"szólt a gyerekének, hogy jöjjön velünk és ő akar jönni"

"rohadt sokat gyüjtöttem erre a kis kiruccanásra"

Ne a pénzről szóljon, olcsó és kellemes együttlét legyen. Beszéljétek meg a pároddal, hogy mik a szabályok, hogy a gyerekek biztonságban és békében legyenek, és mindenki jól érezze magát.

Csak lazán és jó szívvel, úgy jó lesz!

2023. jún. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor baj, hogy nem találkozik veketek vagy nem? Most menne az a baj.

Párodnak mond meg, hogy fektessen le alap szabályokat.

2023. jún. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj külön a gyerekeiddel, ha az övével nem akarsz, többet költesz, de legalább nyugtod lesz.

Egyébként nem vagy gonosz mostoha, de az a gyerek még csak gyerek, ő elveszítette úgymond az apját, pszichológushoz küldik a tanárok, mert hány sokat valószínűleg stressz miatt és főleg azért, mert az apja szerint is problémás meg az anyja szerint is pedig a nevelését ők ketten rontották el.

Igazából nem tudhatod hogyan viselkedne ott, lehet összebarátkoznának végre, jól érezné magát, ha meg nem az apja azért van, hogy segítsen neki. A párod gyereke őt is elkene fogadnod és inkább megérteni, segíteni neki, hogy jobban legyen, jobb gyerek legyen.

2023. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nekem csak azzal van bajom, hogy végre el tudom őket vinni és így nem róluk fog szólni hanem a párom gyerekére fog írányulni minden, mert ha neki nem jó, elrontja az egészet. a gyerekeimről szól most a nyaralás, csak pár nap. nem egy szomszéd gyerekről, rokon gyerekről vagy a párom gyerekéről. nekik meg van a lehetőség. nekünk nincs. és felajánlottam hogy jöjjön hozzánk itt is ellehet menni, amit ő még nem látott. de nem... szóval csak a nyugalmat féltem.

és nem a pénzről szól, de minden pénzbe kerül. ha megyünk fagyizni, nekik veszek magamnak nem, mert nem telik. és egy 3 napos budapest balaton nyaralásra is ytavaly ősz óta gyüjtök. szeretném a gyerekimre és az ő igényeiknek alakítani az egészet

2023. jún. 27. 20:27
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Akkor menj csak te a kölykeiddel. Majd meglátod, hogy a párod kidob előbb utóbb.
2023. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
De ennek a kapcsolatnak semmi értelme sincs.
2023. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

3as: mi nagoyn sokáig probáltuk, sőt apja nagyon ragaszkodik hozzá, de az anyuka hajthatatlan. higgyétek el, az apuka egy nagyon jó apa. de az anyja akárhogyan nézzük elrontotta, mikor ott hagyta apát, akkor nem is engedte hogy találkozzon a gyerekkel, mert tudta hogy ez fáj neki a legjobban. pedig anyukának lett egy párja, mert szerinte a szex nem volt elég jó a párommal. anyuka totál dilis. 13 éves a gyerek de még együtt fürdenek meg együtt alszanak, a gyerek még cumizik éjszakénként és bepisil néha. apja anno elvitte pszichologushoz, de mikor oda került a sor, hogy anyukával is besézljen a doki, akkor már nem mentek el. mostanában 3 hetente felengedi az apjához, mit tud csinálni 2 napot 3 hetente? nem tudja megnvelni, átnevelni, hanem csak elfogadni és beszélni vele. sőt a faluba ott mindenkinek engem kurvázz, holott, a mostani párom a 3. férfi az életembe, ők meg széte mentek 7 éve és már 3x volt eljegyezve, mikor a pasija ott alszik akkor a gyerekkel együtt alszanak...ezt a gyerk mondja. tehát nagyon beteg ott az anuyka. ráadásul az anyuka anyja gyámügyes, anyuka testvére pszichologus...mi úgy gondoljuk rendesen sakkban van tartva a gyerek. de thetetlenek voltunk, vagyunk. én meg innen amugy is.

5ös: te begyepesedett idióta. azért mert a te anyád meg párod elhagyott, nem kella világra hárítani a beteg elmédet

2023. jún. 27. 20:44
 8/10 A kérdező kommentje:
6os: miért nincs? idáig is tökéletesen müködött. nicns baj, bármikor jöhet a gyereke, sose mondtam hogy nem, de sose akart. most hogy én vinném a sajátomat, nem vagyok köteles elfogadni más gyerekét. a páromnak se kell. én mondtam hogy a gyerkőcökkel megyünk szállásra...ő ragaszkodott hozzá hogy menjünk hozzá. de már megbántam hogy bele mentem
2023. jún. 27. 20:46
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Az apja ha annyira akarna segíteni a gyerekén már rég bírósághoz fordult volna.

Az a gyerek lehet szellemi elmaradott, vagy az anyja csinál vele valami rosszat és a te párod pszichológushoz vitte el csak. Szegény gyerek, te meg még bántod... :(

2023. jún. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9es jézusom azért nehogy már én legyek a hibás...bántja a fene basszus. olvasd már vissza...a párom megprobált sok mindent, nem fogom részletezni. biróságon is volt képzeld. annyira hihetetlen hogy néha az ember kezei meg vannak kötve? de teljesen nem is ez volt a téma...
2023. jún. 27. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!