Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy gyorsétteremben láttam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gyorsétteremben láttam egy nagyon helyes férfit. Mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés

A pultnál vártuk a megrendeléseinket, és láttam, hogy nagyon néz. Elfordultam, és akkor is. Aztán megint..

Egyedül volt.


Utólag tanulva az esetben, ilyenkor mit kell tenni, mondani, hogy legyen valami a dologból?


2023. jún. 3. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Elfogulatlannak kell maradni, kedves kérdező, és úgy viselkedni, mintha számodra semmi, de semmi tétje nem lenne a dolognak.
2023. jún. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2%
Ha nem tudod,akkor nem vagy erdemes ra,h tovabborokitsd a genjeidet. A ratermett es vagy jo kulseju emberek szaporodnak. Ez az evolucio.
2023. jún. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a szemkontaktus, vagy mosoly épp elég ahhoz, hogy kezdeményezzen beszélgetést veled.
2023. jún. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Azert az elso lepest a ferfinek kell megtenni. Ha volt batoritas, de nem lepett, akkor hagyni kell.
2023. jún. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
2-es, valoban? Csupa ratermett, jo kepessegu embert latok az utcan gyerekkel 🤣
2023. jún. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Semmit. Ha egy ferfi akar toled valamit, azt a tudtodra fogja adni. Aki nezeget, az nem a belso ertekeiden tunodik.
2023. jún. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen gyorséttermes helyes srác aki mindig úgy néz mosolyog mintha tetszenék neki.

De én nem tudom hogy esetleg mindenkire igy néz és mosolyog talán, merthát vendéglátás..

Én ezert se lépek semmit, mert kétértelmű a srác.

De ugy kezdeném kb hogy beszélgetek vele a rendelésen kívül is, pl jó sok munkája van miert nem ketten vannak vagy ilyen sima small talkkal indítanék.

2023. jún. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azert az elso lepest a ferfinek kell megtenni. Ha volt batoritas, de nem lepett, akkor hagyni kell.



Ezzel az a baj, hogy nekem a szelíd, csendes, már-már önbizalom hiányos, visszafogott srácok az eseteim.


Akik megszólítanak az utcán, mernek kezdeményezni, azok tipikusan a ki-ha-nem-én, önbizalomtól túlfűtött, beképzelt férfiak. Rajtuk általában külsőre is látszik ez.



Tehát ha azt várom, hogy az előbbi leszólítson, akkor várhatok egész életemben is.

2023. jún. 4. 09:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk az se lenne épp szerencsés ha az a tipus, aki kikezd a vendégekkel.
2023. jún. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!