Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki 195 centis, helyes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 195 centis, helyes, sportos, diplomás is, annak ennyire mindig lesz csinos nő az életében kb?

Figyelt kérdés
Gyerekkori haverom, aki azt látom szinte sosincs egyedül, pedig nem is egy akkora nagy dumás ember, de gazdag sem lett. Kijön kapcsolatból és ha akarja nagyon hamar már van valakije. Akármilyen társaságba került (munkahely, hobbi) lett neki onnan is mindig valakije, ha épp nem volt. Azt mondja látja, hogy mindenhol tetszik pár nőnek, amit el is hiszek neki. Kicsit szarul érzem magam, úgy érzem már születéskor eldőlnek az ilyen dolgok, aztán ha ott nincs meg később kár erőlködni akárhogy.
2023. máj. 6. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Igen.


Ahogy te is szép és sikeres embert akarsz a társadnak, így a nők is azt akarnak.

2023. máj. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Majd következő életben.

Semmiképp se tegyél azért, hogy jobb légy, ez már eldőlt az anyaméhben sajnos.

2023. máj. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Nekem nem kène egy zsiráf, pont annyira taszìtanak, mint a törpèk.
2023. máj. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy valaki 195 cm magas, helyes, sportos, és még diplomás is. De mi van akkor, ha mellette visszataszító a személyisége? Ez ugyebár nem derül ki ránézésre…

Ott van pl. a „haverod”, akire azért irigykedsz, mert látszólag p*náról-p*nára jár. És? Ha olyan jó lenne a csajok számára, akkor miért nem állapodik meg az egyikük mellett? Miért kell neki „kijönni” kapcsolatokból? Talán mert előbb-utóbb észreveszik rajta, hogy valódi kapcsolatra már alkalmatlan?

Az ilyeneket nem irigylem… :D

2023. máj. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4. 20 éve ismerem kb. 14 éves korunk óta. Volt már 6-7 éves kapcsolata is. Nyilván 20 év alatt azért volt nőkkel akkor is, meg miért ne kalandozna élete során valaki, vagy miért ne derülhetne ki valakivel mégsem illenek össze, miután lefeküdtek? Az meg hogy 34 évesen nincs gyereke és nincs épp sokéves kapcsolata nem valami hűde-hűde dolog a mai világban, rengetegen vannak még így.
2023. máj. 6. 13:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Még a külsőbeli vonzalom se dől el születéskor, és akkor ott van még a belső.

Én pl jóképű vagyok, jó az arcberendezésem, de van minden bajom, bőrprobléma, arcszárazság, erős korpásodás, szőrös vagyok eléggé, összenőne a szemöldököm, orrszőr is kilógna. Ha mindezeket nem kezelném akkor közel sem lennék jóképű, és ehhez azért napi/heti szinten sok időt be kell fektetni, az általános ápoltságról nem is beszélve.

És akkor itt meg lehet említeni, hogy nekem volt instamodell kinézetű barátnőm és ahhoz hogy egy nő jól nézzen ki, ennek az energiabefektetésnek a sokszorosát kell megtenni, konkrétan minden nap hajnali 4kor kelt hogy 8ra beérjen egyetemre. Plusz a jó öltözködési stílus sem egy magától értetődő dolog.

Csak azért írtam le mert itt általános nézőpontnak látom hogy jó külsővel mennyire könnyű az élet. Persze, előnyöd van azzal szemben aki egyszerűen asszimetrikus, aránytalan külsővel született, de ahhoz hogy tényleg jól nézz ki, emellett még kismillió dolgot meg kell tenni

2023. máj. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Volt 2 m magas baratom, nem elony ekkora magassag.
2023. máj. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A rendszeres sport es a szalkas izmos test nem a szuleteskor dol el…

Meg,h nem zabal esz nelkul mindent ….az sexszuleteskor dol el.


Az alacsonysagon nem lehet segiteni.

A rondasagon plasztikai mutetek segitenek.

2023. máj. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!