Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarom ot de nem akarom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarom ot de nem akarom hogy fajjon, nem akarom akarni de egesz nap ott van ahol en. Hogyan zarjam ezt ki?

Figyelt kérdés

Nem akarom tudni van e valakije, vagy hogy tetszem e neki. Nem akarok szerelmes lenni, nem akarok szenvedni. Viszont egesz nap egyutt dolgozunk es rossz erzes hogy tetszik mert eltudnam vele kepzelni az eletem. Nem tudom hogyan aljak hozza, ha egesz nap az jar a fejemben milyen jo lenne ha a ferjem lenne..elegge valogatos vagyok, evente 1x tetszik valaki kb, es akkor sokat mondtam. O meg nehogy tetszik, hanem szo szerint akarom ot..de nem akarok csalodni, nem akarok kepzelodi.

Hogyan zarjam ezt ki?


2023. jún. 27. 21:25
A kérdező szavazást indított:
Ki tudom zarni
Ha tenyleg akarom ot, nem fog menni
7 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Ameddig ragaszkodsz az erzelmeidhez, gondolataidhoz, addig nem tudod kizarni.
2023. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem erzek iranta semmit csak akarast, szandekosan nem is kerulok hozza kozel.
2023. jún. 27. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:

"milyen jo lenne ha a ferjem lenne"

Ha direkt kerülöd, a közeledbe se fog menni, és akkor teljesen hiába ábrándozol róla magadban.

2023. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Szóval nem érzel iranta semmit, csak azt akarod hogy a férjed legyen.

Na ilyet még nem hallottam.


Valoszinű ha megkapnád (összejönnétek, vagy csak lefeküdnétek 1-2×), el is múlna ez az akaras, es maradna a semmi. Es akkor meg az lenne a baj.

2023. jún. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak dugni akarsz vele
2023. jún. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!