Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az amióta boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az amióta boldog kapcsolatban vagyok azóta több lett az ellenségem és rossz akaróm?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem amíg egyedül voltam mindneki lesz..rta a fejem nagyívben.
2013. júl. 8. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Irigyek az emberek sajnos :/
2013. júl. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most te is szrj rájuk:D
2013. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sz.@rok is:D
2013. júl. 8. 14:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondok egy példát. Ha én egyedülálló vagyok, és xy ismerősöm hirtelen szuper kapcsolatba kerül, akkor ez zavar. Nem rosszindulatból zavar, csak szimplán szomorúvá tesz, hogy nekem éppen nincs részem ilyesmiben. Nevezhetjük ezt irigységnek, de akkor sem rosszindulatú fajta. Sajnos (vagy nem sajnos?) az embernek van egy olyan tulajdonsága, hogy szereti a boldogságát világgá kürtölni. Ezáltal a fent említett jelenséget hatványozottan erősíti.


Megoldás? Kerülöm az illetőt, ha beszélni kezd a témáról, elterelem stb. Talán ellenségességnek tűnik, valójában csak önvédelem.


Talán nálad is ez van, talán valami teljesen más.

2013. júl. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mert az emberek irigyek a boldogságodra.ennyi
2013. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jah az irigység, mindenki könnyen irigy lehet ha nincs meg valamilye amit akar de a másiknak igen, és azt szépen pokolra kívánjuk :3
2013. júl. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!