Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon van nála esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van nála esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy srác a munkatársam egy helyen ahol diákként dolgozom aki bejön nekem nagyon,én nm tudom hogy be e jövök neki. Szemeztünk már párszor,rajta kaptam hogy figyel engem,végig nézz,kerdezget a koromról hogy mit szeretek enni?ez mit jelenthet? Honnan tudhatnám h én be e jövök neki

2023. jún. 28. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Mielőtt megismertem a 65 éves páromat, előtte beszélgettünk.

Így ismertük meg egymást.


Üdv: 18/N

2023. jún. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, mosolyogj rá, ha néz rád vagy találkozol vele
2023. jún. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha valóban tetszel neki és nincs barátnője, akkor legfeljebb pár héten belül oda fog menni hozzád és elhív randira. Ha ez nem történik meg, akkor vagy van barátnője, vagy nem tetszel neki eléggé. A férfiak ugyanis nem olyanok, hogy tartósan takargatnák a szándékaikat. Az, hogy könnyeden szóba elegyedik veled néha, nem több flörtölésnél, amiből semmiféle következtetést nem szabad levonni. A flörtölés csak játszadozás, amely sok férfinak szokása.
2023. jún. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van barátnője...
2023. jún. 28. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Hát ez esetben egyelőre lényegtelen kérdés, hogy tetszel-e neki. Legalábbis addig, amíg végleg ott nem hagyja a barátnőjét, egészen biztos. Ha mégis elhívna randira, nehogy igent mondj! Egyrészt nem volna etikus a barátnővel szemben, másrészt szinte biztos, hogy másodhegedűs szerepet szánna neked, két vasat a tűzben tartva, ez pedig igen megalázó. Álmodozás helyett keress inkább egy másik fiút.
2023. jún. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tul reagalod, csak baratkozik veled
2023. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!