Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 29 évesen van még esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 évesen van még esélyem ismerkedni, szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
Most lett vége egy 6 éves kapcsolatomnak. 29et töltöttem márciusban. Van még esélyem ismerkedni? Vagy macskás nő leszek? 😭😭😭 Gyermekem nincs.

2023. jún. 26. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Van. Próbálkozz!
2023. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne esélyed? Csupa fiatal vagy még.
2023. jún. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha felre tudod tenni a 6 ev alatt osszeszedett berogzodeseket, akkor siman. Enelkul is, csak ugy nagyobb szivas lesz keresni is es elni is abban az uj kapcsolatban.
2023. jún. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
A legeslegfontosabb (nőként írom, keserű tapasztalatból): nézz ki jól! Ha ez nem megy, mert mondjuk neked is szar a genetikád, akkor teljesen mindegy, hány éves vagy, engem ez anno 22 évesen is épp úgy esélytelenné tett, mint most, napokon belül 32 évesen. Egy nő bármilyen lehet, csak előnytelen külsejű nem.
2023. jún. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

#4: Ha mellette egy szeretheto szemelyiseget sem tud felmutatni, akkor nagyon igazad van. En ha objektiven nezem es csak kulso alapjan pontozni kene (aminek nem sok ertelme van), akkor egy atlagos 6-7/10-es lanyba szerettem bele.


A szemelyisege viszont imadnivalo, meg a gesztusai, meg ahogy ram nez es hozzam er. Ugy megmozgatja a fantaziamat es olyan érzéseket kivalt belolem, amiket objektiven szebb lanyok sem tudtak. Érdekes dolog tud lenni a fellangolas es szerelem.


Szerintem keves objektiven ronda lany / no van. De ha egy ilyen lanynak a szemelyisege egyenesen aranyos a frusztraciojanak a forrasaval, akkor tenyleg nehez dolga lesz.

2023. jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már...

Egy szép nő lehet hisztis, korlátozó, betegesen féltékeny, totál sötét vagy bármi hasonlóan "szerethető". Akkor is kelleni fog, és nem akármilyen férfiaknak, mármint személyiségüket tekintve sem akármilyeneknek.

A magamfajta már egy épp nem elég ütősre sikeredett poén miatt is azonnal dobva lesz, ha egyáltalán hajlandóak szóba állni vele.

Mondjuk nem is 6-7/10 szintről van szó, az még nem teszi esélytelenné az ember lányát.

2023. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Dehogy 29 évesen már haldokolsz
2023. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy komolyan az ilyen kapcsolat és 🍆 függő nőktől a világból ki tudnék szaladni
2023. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2023. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodj le, ne idegeskedj, ne görcsölj, hisz még fiatal vagy.

Nincs veszteni valód.


Éld az életed, aztán hidd el, belebuksz majd valakibe.

Nőknél elég, ha átlagosan szép arcod van, és átlagosan csinos vagy.

Annyi kérőd lesz, mint égen a csillag. Kitudod választani majd a 10 pontosat.

Az a nagy szerencséd, hogy nő vagy, ez màr alapból 80%- os siker.

Ma nagyon nem mindegy, hogy nőként, vagy férfiként keres az ember.

Férfiként nagyon nehéz. Szinte lehetetlen.

Egyelőre szerintem a macska legyen az utolsó opció, mert nagyon sok férfinél kizáró ok.

Hogy miért, azt nem írom le, mert holnap reggelig írhatnék.


Nehogy lukra fuss drága.

Akadna egy jó kis kapcsolat, és a macska miatt offoljanak.😢

2023. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!