Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy rosszul esik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy rosszul esik hogy nem keres többet? Többi lenn

Figyelt kérdés
Kb két hónapon keresztül nagyon sokat beszéltünk, majdnem napi szinten,úgy éreztem megkedveltem, francia a férfi. Aztán történhetett valami, mert nagyon ritkán,kb két hetente jelentkezett nálam.legutoljára,egy hónappal ezelőtt rámírt,és megbeszéltük hogy találkozunk valahol, amit ő hozott fel, aztán azóta sem keresett, az üzenetemre nem válaszolt.Valahogy rosszul esik ez az egész, ha ő már elengedte a dolgot,akkor minek írt rám még egy ilyennel. Néha még eszembe jut, és elszomorodom miatta, még néha mindig nézem az üzeneteim,hátha ír nekem,tudom ez butaság.
2023. jún. 28. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Francia sráccal már nekem is volt dolgom.

Miért nem írsz neki még egyszer, hogy akkor mikor ér rá a talira pl vagy, hogy akar-e találkozni még?!

2023. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Őszintén elegem lett, h kb egy hónapig nagyon hébe hóba beszéltünk,sokszor ő írt rám, aztán alíg válaszolgatott. És legutoljára amikor ez történt, valami elszaladt bennem, h nincs többé kedvem írni neki.
2023. jún. 28. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Komolytalan és jó eséllyel van valakije… :( kuka!
2023. jún. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ezért nem kell látatlanban sz-rrá üzenetezgetni az appokat meg egész nap üzenetezgetni olyanokkal, akiket nem is ismersz. Idő előtt kezdesz ragaszkodni valakihez, akihez normál esetben nem ragaszkodnál ennyire.


Felvetette a találkát, ezek után semmi érdemit nem csinált, szerintem nem kár érte.

2023. jún. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!