Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondhatja, hogy szexre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondhatja, hogy szexre kényszerítem a fiát?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedtem meg a párommal aki egy baleset miatt kerekesszékes jelenleg de bízunk a gyógyulásában.

A baleset után visszaköltözött a szüleihez de december 31.-én összeköltöztünk és a saját életünket éljük.

Az anyósom engem az első perctől kezdve nem kedvelt, okot nem adtam neki rá mert tiszteletben tartom, hogy ő a párom édesanyja. Nagyon jól megvagyunk a párommal de az anyukája másoknak olyanokat mond, hogy szexre kényszerítem vagy, hogy ezzel fogom meg és ez miatt van velem, sőt gyámság alá akarta vonatni a felnőtt fiát de ez nem sikerült neki.

Nem tudom, hogy javíthatnánk a helyzeten leülni beszélni nem akar, pedig már egy párszor kedvesen nyitottam felé.

Tudom ez a páromnak rossz de mit tehetnék még?

Vagy hagyjam majd idővel megbékél a családja?



2023. jún. 28. 19:23
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
17%

"az anyukája másoknak olyanokat mond, hogy ..."

Honnan tudod?

Miért nem a pároddal beszéled meg ezt?

2023. jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

1

Azoknak akiknek ilyeneket hazudik volt, hogy vissza mondták nekem.

Nem akarom megbántani a párom mert már amúgy kivagyok az anyjától, próbálunk megoldást keresni rá , beszélünk is róla de nem akar mégcsak beszélni sem mostmár velem az anyja.

2023. jún. 28. 19:29
 3/38 anonim ***** válasza:
90%
A párodnak a szája is lebénult, hogy nem tudja mozgatni, és helyretenni vele az anyját?
2023. jún. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

3

Gyámság alá akarta vonatni szerinted érdekli mit mond a gyereke vagy mi a fia érdeke?

Én ezt elengedném csak a páromnak nem akarok ezzel rosszat

2023. jún. 28. 19:31
 5/38 anonim ***** válasza:
63%

1: a leányzó mások, idegenek véleményére is kívancsi. Vagy csak ki akarja beszélni magából a dolgot. Ne tiltsuk meg neki.


Kérdező, mint tudjuk, az anyós-meny kapcsolatok időnként borzasztó bonyolultak.

Ha máshogy nem megy, a javítas érdekében próbálj meg valami közvetítőt igénybe venni, aki lehet akár a barátod is.

2023. jún. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
91%

"összeköltöztünk és a saját életünket éljük"

Akkor ahhoz bizony senkinek semmi köze.

2023. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
54%
Gyékás incelek! Még egy tolószékes is be tud csajozni a neten csak ti nem??🤣
2023. jún. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

7

Miért szerinted egy "tolószékes" kevesebb bármivel is?

Nekünk ez azért nem olyan vicces!

2023. jún. 28. 19:48
 9/38 anonim ***** válasza:
9%
Kérdés milyen a lány. Az incelek sem szeretnének olyan nőt, aki számukra nem vonzó.
2023. jún. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

9

Mi köze ennek a kérdésemhez?

Semmi.

2023. jún. 28. 20:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!