Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden lány/nő bele lett már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány/nő bele lett már kényszerítve, hogy fiatalon, szinte érzelmek nélkül odaadja valakinek magát? Ha teheti minden fiú/férfi végig megy min 5 lányon?

Figyelt kérdés

-mert kell a tapasztalat

-mert élj

-mert sokan ezt teszik

-mert az a fiú tetszik de komolyat nem akar

-mert a filmekben is ez a menő

-mert aki szűz____kor felett az lúzer, nyomi v bigott (emberileg meg nem érdekel)

-mert azt a nőt ha másra nem is legalább arra használhatom

-mert ha velem nem majd mással lefekszik így még arról az egyetlen szexről is lemaradok

-mert miért ne

-mert, mert, mert..

-vagy tényleg téved csóri és nem hallotta még soha hogy ebből ritkán lesz valami


és mikor megtörtént utánna vmelyik (részben érthetően) ferde szemmel néz a másik nemre...


utálok minden átverést de szerintem más érzelmeivel szórakozni, na az mindennek a teteje


ez a rendszer biztosan több fájdalmat, fejtörést okoz mint a régebbi, erkölcsösebbek


tudom jól, hogy vannak kivételek de hogy jutottunk el eddig hogy ők a kivételek?


2018. jún. 9. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
He?!
2018. jún. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hehe
2018. jún. 9. 11:08
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Biztos vagyok benne, hogy nem minden lány/nő lett "belekényszerítve" és abban is, hogy nem minden férfi megy végig n+1 lányon/nőn, ha teheti akkor sem. A te szavaiddal élve.



-mert kell a tapasztalat (Egy tartós kapcsolat erre sokkal jobb, mint pár random szex ismeretlenekkel.)


-mert élj (????)


-mert sokan ezt teszik (Kit érdekel mások mit csinálnak?)


-mert az a fiú tetszik de komolyat nem akar (Ez csak szimplán egy kétségbeesett cselekedett)


-mert a filmekben is ez a menő (Némely filmekben meg egy csettintéssel meghal a fél univerzum fele.)


-mert aki szűz____kor felett az lúzer, nyomi v bigott (Ez baromság.)


-mert azt a nőt ha másra nem is legalább arra használhatom (Ez is baromság)


-mert ha velem nem majd mással lefekszik így még arról az egyetlen szexről is lemaradok (Ez is baromság)


-mert miért ne (????)


-mert, mert, mert.. (????)


-vagy tényleg téved csóri és nem hallotta még soha hogy ebből ritkán lesz valami (????)



és mikor megtörtént utánna vmelyik (részben érthetően) ferde szemmel néz a másik nemre... (Ez baromság.)

2018. jún. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Ezt a zagyvaságot miből szűrted le?


Csak a k**úrvák vannak erre kényszerítve.


És nagyon kevés férfi megy végig 5 lányon....

- van egy része a férfiaknak aki már egy nőnek is örül

- van aki tudja, hogy minden 2. nőt megdughatná

- és talán olyan is van akinek semmi nem jön össze ezért elmegy k**úrvázni.

2018. jún. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Minden lány/nő bele lett már kényszerítve, hogy fiatalon, szinte érzelmek nélkül odaadja valakinek magát?"

Nem. Te tényleg ennyire életképtelennek tartod a lányokat?

"Ha teheti minden fiú/férfi végig megy min 5 lányon?"

Benne van a minden szó, szóval csak baromság lehet.

2018. jún. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

*fél univerzum.)


Ebben az egész kérdésben igazából csak azzal értek egyet, hogy más érzelmeivel szórakozni szemétség.

2018. jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

a hármas mondjuk szépen érvelt..


a többiek miért nem?

2018. jún. 9. 11:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, de a fő kérdésedre válaszolva: a férjem az egyetlen férfi az életemben és vártunk az esküvőig. Aki nem hagyja magát, az em kerül kellemetlen helyzetbe. 😊
2018. jún. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

én tudom, hogy ezt így kell megoldani ahogyan ti :)


csak vhogy még nem nőttem ki azt hogy fáj az emberi butaság...sok jó ember szenved egy hangos kissebbségtől

2018. jún. 9. 12:23
 10/12 anonim ***** válasza:
A kis emberek kis emberekhez mérik magukat, a nagy emberek nagyokhoz. Amíg azzal vagy elfoglalva, hogy te mennyivel előrébb vagy a nálad is egyszerűbbeknél addig te sem vagy nagy észkombájn. Amúgy meg válaszoltam korábban a kérdésedre, csak nem ilyen ovis módon pontokba szedve, hanem egy kicsit elmélyültebb gondolkodásra akartalak ösztönözni.
2018. jún. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!