Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz a helyzet, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz a helyzet, van vmi megoldás erre? (lent)

Figyelt kérdés

Nagyon (szinte) lelki beteg leszek pedig nemakarok...Persze már megint a szerelem...:'(

Nagyon tetszik 1 pasi,csak az a baj hogy sem korban nem illünk össze és nem is 1 városban lakunk,sőőőt esélyem se lenne nála :(...nagyon rossz h már 1 éve csak rá várok de tudom h úgysem lessz semmi.Nagyon rossz szembesülni a való ténnyel h "hát figyi,felejtsd elúgysem kapod meg":'(

Egyszerűen már szinte nem birom,nagyon fáj:(...mit javasoltok ebben a helyzetben?bármi véleményed van írd le!!normális választ lécci mert nagyon rossz érzés ez :( (kor nem mondok :)) ja és lány vagyok!KÖSZI


2010. okt. 12. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
menj el ismerkedni új emberekkel, kezd el sportolni, kezd el új napirendet, csinálj új hobbit.
2010. okt. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi.csak az a baj h azt kihagytam h nem nagyon tetszik hanem nagyon szerelmes vagyok belé.próbálokozok azért :)még1x köszi
2010. okt. 12. 22:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Állj elé és mond el neki, hogy tetszik neked! Kevésbé kellemetlen, mint éjszakákat átsírni miatta!
2010. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
meg ha sms-t írsz neki, akkor abban, ha lesz "lesz" akkor ne két "s"-el ird, mert az annyira fosul néz ki:S
2010. okt. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem azt kértem h az írsba köss bele -.-

nem tudom a telefonszámát =(

köszi a normálisnak.

2010. okt. 13. 16:39
 6/6 anonim válasza:
azt hittem hogy csak én vagyok az egyetlen ilyen..:) de hát nem :/ nemtudom hogy mit csinálj, mert énis pontosan ugyanezt élem át, és énsem tudok mit tenni..sőt! szerintem nekem rosszabb 1 picivel mert ugyanabba a városba lakunk, nem is messze egymástól(kb.15 perc) és ha úgy van, hetente 2x is látom..1x biztos, mert ő a fociedzőm,és csütörtökön mindig megyek tömegre..:( én viszont írok kort..13 éves lány vagyok, a pasi 24 :( a 3. válaszadónak meg azt írom hogy én nem merek elé állni! meglátom tökre elpirulok..ezmiatt a foci is elég szarul megy :( SZÓVAL KEDVES KÉRDEZŐ! nem tudom hogy mit tegyél :/ nekem sokan azt mondták hogy menjek el szórakozni velem egyidősekkel,stb.stb. de nem megy..azt ajánlom, hogy linkeld be privátba a facebookodat,bejelöllek és sírjunk együtt xDd :pp :'(((
2013. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!