Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek? Tudom, hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek? Tudom, hogy ez rossz nekem, de lenne más megoldás?

Figyelt kérdés

több kérdés is lesz...

sokan mondták már, hogy érettebb vagyok a koromnál. és lehet hogy ennél fogva, de a korombeli lányok valahogy nem érdekelnek, és én sem érdeklem őket. (nem azok a belső tulajdonságaim vannak, amit egy korombeli lány elvár)

interneten keresztül megismertem egy nőt. és jó barátok lettünk. Ő 35 éves. én 22 vagyok. és azt hiszem kezdek belé esni :( ami azért rossz, mert tudom, hogy a nagy korkülönbség miatt nem lehet köztünk semmi.

nem tudom hogyan fogom magam túltenni rajta. mit javasoltok? (a kapcsolatot semmiképp sem akarom megszakítani vele!!!)


a másik probléma: jó lenne ha tudnék valamit kezdeni a korombéli lányokkal. csak zavar hogy ők még felszínesek, és inkább azért kell nekik pasi, hogy felvágjanak vele a barátnőik előtt, vagy a parkban stb.

ezzel kapcsolatba nem is lenne kérdés. csak leírtam ami a lelkemet nyomja.


2011. ápr. 10. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem minden lány felszines ezek szerint rossz helyen keresgélsz. Én pl. egyáltalán nem érdekel hogy mit gondolnak mások a pasimról ha nekem tetszik , szeretem és jól megvagyunk.Szóval szerintem nyugodtan keresgélj a korosztályodba:) L/19
2011. ápr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nem igaz, hogy minden huszonéves lány felszínes, csak keresni kell:) A barátom testvére 26 éves, a felesége 40! Van 2 gyerekük, és eléggé elvannak. Először nagyon meglepődtem (most szépen fejeztem ki magam:D) de rájöttem, hogy ha tényleg szeretik egymást, akkor nem számít a kor. Szóval ne görcsölj, majdcsak alakulnak valahogy a dolgok:)
2011. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
már keresgéltem eleget és belefáradtam. ezért döntöttem úgy hogy inkább lánybarátot keresek, de az legyen legalább érettebb :)
2011. ápr. 10. 19:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Hol szoktál keresgélni? Milyen lányokat?
2011. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
társkeresőkön. korombéli, nem bulizós és nem plázacica lányoknál szoktam próbálkozni.
2011. ápr. 14. 13:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Sztem ne társkeresőkön próbálkozz hanem előben ismerkedj meg minél több emberrel. Járj olyan helyekre ahol normális lányok is előfordulnak.
2011. ápr. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
már próbáltam és nem jött össze. részben azért mert nem tudok csajozni
2011. ápr. 15. 09:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Én meg pasizni nem tudok , de azért beszélgetni lehet.
2011. ápr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

beszélgetni lehet, szeretek és szoktam is :)

viszont csak idősebb korosztállyal jövök ki jól és a beszélgetőpartnereim is onnan vannak :D

egy 22 éves taknyos meg milyen kapcsolatot akarjon egy érett 30as nőtől?


+ a korombeli lányok még csak beszélgetni sem hajlandóak velem..

2011. ápr. 16. 15:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Korodbeliekkel beszélgess. Biztos lehet valamiről valakivel. Meg mi az hogy nem beszélgetnek veled? Szted miért?
2011. ápr. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!