Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sok munkával, türelemme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok munkával, türelemmel, kitartással menthető egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Tudtok olyan párkapcsolatról ahol gondban voltak a felek, nagyon nehezen ment az egész, és belátták hogy kitartó, türelmes munkával megpróbálhatják megmenteni, és sikerült is?

Vagy ilyen csak a mesében van?


2023. jún. 30. 00:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen gondokról van szó elsősorban?
2023. jún. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sokféléről.

A párom kezd kikelni magából. Ahogy látom, erős empátiahiányban szenved, elkezdett utasításokat adogatni, veszekszünk valamin aztán 5 perc múlva már mosolyog én meg vágjak hozzá jó képet. Továbbá olyan tárgyakat veszeget amiket talán egyszer ha használ, utána soha többet, de pénzt ad ki érte. Részemről ez hülyeség. Sokmindent rögtön meg akar kapni, elintézni. Állandóan pörög, és engem sem hagy békén még ha ki is mutatom hogy nem vagyok vevő a pörgésére. Na szóval van néhány dolog, sorolhatnám még.

Az ő részéről főként hogy nem segítek neki semmibe, ami nem igaz mert anyagilag hozzájárulok néhány jelentős kiadásához, plusz a közös költségeinknek is én állom a nagyobb részét. Nekem ez nagyon rosszul esik.

Azonban vannak jó időszakaink is, éppen ezért én szeretném ha nem hagynánk veszni. Gondolkodtam párterápiában is.

2023. jún. 30. 01:32
 3/9 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszolva nem tudok ilyenről. Ezt miért is kéne menteni? Ha neki alap hogy támogatod, a közös dolgokat te fizeted akkor soha nem fogja belátni hogy te segítesz. Huszonévesen volt ilyesmi kapcsolatom, a srác ült a tutiban, nonstop nálam volt, ha valamit fizetni kellett akkor maximum 1-2 ezerrel szállt be, ha valamit el kellett intézni csak okoskodott de érdemben semmit nem csinált. Akkor volt mégbtürelmem, azt hittem előnyére fog változni de semmi. Meguntam.
2023. jún. 30. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ha valaki már a kapcsolat elején így viselkedik nem érdemes "megmenteni", inkább keress olyan párt, aki passzol hozzád!
2023. jún. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hu menekulj, exem is igy kezdte azutan x ev mulva bejelentette, hogy hazudott, sose szeretett stb es mar aznap tiltott elkoltozott tőlem ugy hogy elotte nap meg sirt, hogy elete szerelme vagyok. Akiben nincs empatia annak mindegy, hogy te elsz vagy halsz, benne nem alakul ki ugy kotodes mint egy normlis emberben. Benne nincs az, hogy jaj en megeltem veled 3 evet, kotodom hozzad az emlekek a sok jo amit adtal stb miatt, neki tr egy targy vagy akit eldob barmikor es semmit nem erez iranta.
2023. jún. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ahol megmenteni kell már egx kapcsolatot az rossz omen. Ahol nem megy magátol csak erőltetve az gáz.
2023. jún. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ahol túl sokat kell a kapcsolaton dolgozni, ott nem valók egymáshoz a felek, én hagynám
2023. jún. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tul sok a red flag.
2023. jún. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivan? Te konkrétan eltartasz egy pasit??? A te bajod...
2023. jún. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!