Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor kapja vissza az élettől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kapja vissza az élettől, amit 20 évesen művelt?

Figyelt kérdés

Egy volt "lánybarátomról" van szó.

20 éves egyetemistaként azt csinálta, hogy gyakorlatilag háremet tartott fiúbarátokból. Nagyon megragadó és manipulatív tudott lenni, de semmi másra nem használta ezeket a fiúkat, mind lelki szemetesnek, öncélú beszélgetőpartnernek.

Egyszer közöltem vele, hogy én össze szeretnék jönni vele, és akkor képes volt úgy lerázni, hogy még lett is volna esélyem, ha fél évvel előbb közlöm ezt, csak én nem nyitottam felé, és beleszeretett másba, de legyünk továbbra is barátok, amit akkor buta naív fejjel boldogan elfogadtam. Az a más, akibe beleszeretett, csak szórakozott vele, hintáztatta ide-oda, megalázta, nem is volt komoly kapcsolat köztük, csak összekavartak. Mégis legalább 30-40 pasit utasított vissza, mert ő "nagyon szerelmes" és másra rá sem tud nézni. Mígnem összejött valaki mással, akkor hirtelen nem számított a nagy szerelem. Egy nála fiatalabb, teljesen beteg lelkű kis gyökér gyerekkel jött össze. És odáig elment, hogy NEKEM mesélte, hogy mi volt a randin, meg amikor először lefeküdtek. Nagyon nehezen tudtam kilépni a helyzetből, mert ahányszor feltört belőlem a frusztráció, hosszú szövegeléssel teljesen elhitette velem, hogy én vagyok a beteg, nem vagyok alkalmas kapcsolatra, kamu "nice guy" vagyok, bántalmazó típus, erőszakos, és még örüljek, hogy ő nem letilt, hanem próbál segíteni.

Lassan leépítettem. Sok tanácsot kaptam nálam tapasztaltabbaktól, ők segítettek, és azzal tudtak végleg megnyugtatni, hogy azt mondták, 100%, hogy vissza fogja kapni, 28-30 éves kora körül indul majd a dolog, mert hirtelen esik nagyon nagyot, mert nem fog már tudni olyan rajongói háremet tartani, mint 20 évesen, meg aki 20 évesen ennyire csúcson van, az hamar elvirágzik. És a fiatalabb felszínes gyerek sem fog vele maradni.

Direkt azért hagytam meg facebook-on ismerősnek, hogy lássam a lejtmenetét.

De már elmúlt 30 és nem látom. A pasija elveszi feleségül. Külsőre még mindig jól néz ki. Tehát büntetlenül bántott engem és sokan másokat is. Vissza fogja kapni egyszer, vagy csak egy jól hangzó kamu volt, amivel próbáltak megnyugtatni?



2023. jún. 30. 16:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Tipikus incel történet. 10 éve nem jött össze egy csaj, azt most is ezen rágod magad
2023. jún. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

"legyünk továbbra is barátok, amit akkor buta naív fejjel boldogan elfogadtam"

Ha elfogadtad, nincs helye reklamációnak. A barátjának tekintett, és veled osztotta meg a legfontosabb dolgait.

2023. jún. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

"én vagyok a beteg, nem vagyok alkalmas kapcsolatra, kamu "nice guy" vagyok, bántalmazó típus, erőszakos, és még örüljek, hogy ő nem letilt, hanem próbál segíteni"


És igaza volt.

2023. jún. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Bazi ijesztő ember lehetsz, hallod....

Egy teljes évtizedig ennyi megszállottságot és haragot érezni (ráadásul a saját naivitásod miatt).

Képes lennél egyáltalán normális életre?

2023. jún. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Mikor fogja vissza kapni😆

Az élet nem egy disney mese, nincs olyan hogy a jó jutalmat kap, a gonosz meg megbűnhödik. De egyébként is, mit számít neked hogy mi van vele. Ha az legfontosabb boldogságforrásod hogy valami gonosz csaj megbűnhödik e, akkor komoly rendet kéne tenned fejben

2023. jún. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

0. szabály nem tartunk lánybarátokat vagy ha igen nem olyanokat akik lelki szemetesnek használnak.


Ha mégis ilyen és lelki szemetesnek használnak, akkor utána nem picsogunk mint a fürdős h kihasználták és friendzone lett a dolog.


Ha kihasznátak, utána nem stalkoljuk őket hogy huh mikor lesz neki végre rossz. Full kihasznált téged te meg még most is rá vagy állva, fordított rá a figyelmed, nyaladzol.


Most hogy ezt megtanultad, a további életedet ennek megfelelően alakithatod. Hajrá.

2023. jún. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Egyáltalán mi az, hogy "lelki szemetesnek használ"? Ez egy megfoghatatlan dolog, bárki mondhatja, aki mindenképp le akarja járatni a másikat.

Attól mondjuk "lelki szemetes", ha a lány elmesélte neki, ha szomorú vagy ideges valamiért, netán tanácsot kért tőle? Honnan tudjuk, hogy a kis ügyeletes hősszerelmes nem tette ugyanezt, tehát a lány nem viszonozta? Ezzel az erővel minden barátság arról (is) szól, hogy egymás lelki szemetesei vagyunk.

Vagy netán csak nők panaszkodnak, és csak férfiak lehetnek a segítő szerepben? Hiszen a nőknek semmi lelki erőforrásaik nem lehetnek, semmiben nem tudnak tanácsot adni, csak vernyogva kérnek segítséget a friendzone csávóktól, esetleg hiperventillálva még át is hívnak egy ilyen kis haverkát, hogy üssön le nekik egy pókot, ugye? :) Ezek a kihasználós cédák...

2023. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Negyven leszek,még mindig tarthatnék fiú háremet.Sose kap vissza semmit.Ha tönkre is megy a kapcsolata,az biztos nem azéet lesz,hogy meglakoljon.Amúgy félelmetes milyen bolondok és megszállottak tudtok lenni.
2023. jún. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
12%
8-as nem háremet tarthatnál csak sokan lefeküdnének veled ingyen.
2023. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
És sokan járnának velem,vagy elvennének.Huszon éces korosztalytól felfele.De a férjem is kaphatna fiatalabb nőt,vele egykorút is.Hidd el bem ördöngősség ez.És nem mi vagyunk az egyetlenek,akik vonzóak mások számára.Hiaba hiszitek,hogy 25 után a kutya se hugyoz körbe senkit.
2023. jún. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!