Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiszel az "amit adsz, azt kapod vissza" mondásban? Valaki kapott már vissza jó/rossz dolgot az élettől?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 13:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

igen. ugyanúgy igaz a szelet vetsz vihart aratsz, s ki kardot használ kard által vész el.

Hiddel,az élet meg fogja találni hogy büntessen. vagy jutalmazzon

2009. dec. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ez pontosan így van. Elég ha saját életedből jobban oda figyelsz az apróbb dolgokra. Mert ez ott is igaz. És meglátod ha rosszat teszel valakinek, előbb utóbb az élet megbosszulja és te sokkal rosszabbat kapsz, mint amit te adtál. Ez ugyan ennyire igaz a jó dolgokra is
2009. dec. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
és tudnátok mondani a ti életetekből példákat amit visszakaptatok?persze ha szeretnétek leírni:)
2009. dec. 1. 13:57
 4/22 anonim ***** válasza:
Én folyamatosan. Jót is rosszat is.
2009. dec. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
nagyon remélem, h így van, csak ezzel tudom magam vígasztalni. valaki hónapok óta nagyon sok fájdalmat okoz nekem.
2009. dec. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Hirtelen konkrét példát nem tudok mondani, de ha csinálsz egy próba napot magadnak: Egy olyan apróság, hogy mondjuk holnap ha mész iskolába vagy dolgozni, akkor figyelj oda hogy mindenkihez legyen egy kedves szavad egy mosolyod, még annak is akit nem feltétlenül kedvelsz. Nagyon hamar észre fogod venni mennyi mosolyt kapsz vissza, amit a te saját napod máris sokkal jobb és pozitív hangulatúbb. És ez még csak a legegyszerűbb példa
2009. dec. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én általában csak adok...de nem igen kapok semmit :(
2009. dec. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én túl sok jót adtam... Mindig csak rosszat kaptam... Eljött egy időszak, mikor már csak azt teszem, amit jónak látok, semmivel, és senkivel sem foglalkozva. Most már csak a lelkiismeretem kellene megszüntetni. És végre úgy kaphatnék jót, hogy nem érdekel senki és semmi más.

Amúgy nincs ilyen, ne is reménykedj benne. Aki szemétláda, az nyer, aki jó, az veszít.

2009. dec. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség, ha megnyílsz a világnak akkor természetes, hogy csúszik be rossz is és nem azt mondtam, hogy az életed tökéletes lesz. Érdekes módon nálam beválik, és nekem is vannak rossz és nagyon rossz dolgok az életembe, de ezeken túl kell lépni és a jó dolgokra koncentrálni. Attól, hogy elhidegülsz a világtól azzal annyit érsz el, hogy a világ is elhidegül tőled.
2009. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem tehetek róla, ez nem így megy, amikor gyerekkorodtól egészen majdnem húsz éves korodig tényleg csak rosszat kapsz, akkor egy idő után feladod...
2009. dec. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!