Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 év körüli lányok, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év körüli lányok, nektek még esztek ágában sincs a gyerekvállalás?

Figyelt kérdés
Én 26 éves férfi vagyok, pár éven belül szeretnék gyereket, de a korombeli nők még egyáltalán nem gondolnak a gyerekre. Szerintem kiröhögnének ha megmondnám ismerkedéskor hogy 2 éven belül jöhetne a gyerek. Ők még inkább élni akarnak, bulizni stb.
2023. júl. 1. 13:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Mivek az en nyakamon lesz 20 évig is. Nem vagyok hülye. A férfiaknak semmi felelőssége nincs csak a nők viszik az egészet.
2023. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
A nők nagyja inkább a 30-35 körüli időszakban akarnak ennyire elköteleződni. Di biztos találsz olyan nőt aki fiatalon szeretne gyerekeket vagy nagy családot
2023. júl. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Hát én 25 körüli vagyok, kicsivel több, és 25 évesen már megvolt a gyerekem, szóval vannak azért nők, akik fiatalon szeretnének anyák lenni.
2023. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Neked beleélvezni egy nőbe egy gyereket semmi.... Neked nem változik drasztikusan az életed - nem kell feláldoznod a tested 9 hónapra, nem te leszel a gyerek fő gondviseloje az első hónapokban, amikor 0-24 vele kell maradni, nem ér hátrány munkavallaloként a gyerek miatt, és a nagy magyar átlag alapján nem is te leszel az, akinek tényleges felelősséget kell majd vállalnia a gyerekért. Neked max lesz egy cuki kis szobatársad, akinek néha ki kell cserélned a pelusát, ha a nejed azt mondja.


A nőknek viszont a gyerekvállalás minden szempontból drasztikus lépés, az egész életük megvaltozik tőle.

Most az egy dolog hogy te szeretnél gyereket, ez full rendben is van, de ne legyél már gyerekes, legyen benned képesség arra, hogy megértsd, hogy ezt miért nem akarják a fiatal nők siettetni.


Megjegyzem amúgy.... Ha frusztrál hogy a 25 év alattiak nem vállalnak gyereket, akkor esetleg ismerkedj pár évvel idősebbekkel..?

2023. júl. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden nőnek elmondja legalább 1 ember, hogy egy nő magának szül. A te életed semmit nem változik, a nőnek teljesen felfordul, nem csoda, hogy téged vonz, őket taszítja ez a dolog.
2023. júl. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Én pl. ismerek lányokat, akik egyetemen ETSZK-ra (egészségtudományi karra), akik leendő gyógytornászok, ápolók, védőnők, szocmunkások. Közülük sokan mondják azt, hogy szeretnének fiatal anyukák lenni (értsd: kb. 25 körül, +/- 1-2 év).


De a nem diplomás lányok között is lehet ilyen csajokat találni. Attól is függ általában, hogy milyen körökben mozogsz. Ha karrierista vállalati ember a legtöbb ismerősöd, akkor köztük nyilván kevesebb lesz az ilyen. Társaság, ismerősi kör függő is.

2023. júl. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

Azt ugye tudod, hogy teljesen más dolog, ha egy nőnek gyereke lesz, mintha egy férfinak?



Fentiek nagyon jól leírták miért.


A terhesség/szülés nagyon megviseli a testet, szellemet (szülés utáni depresszió).

Utána a nőnek kell 0-24-ben a baba rendelkezésére állnia. Szoptatás, alvás megvonás magától, takarítás.

A karrierje konkrétan derékba törik a gyerek vállalásával.

A házasságok közel fele válással végződik és az esetek nagytöbbségében a nő marad egyedül gyerekkel/gyerekekkel segítség nélkül. Apuka elsétál az új, friss puncussal. A nő egyedül, elszegényedve, gyerekekkel a nyakán már a kutyának se kell.

2023. júl. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
33%
Én 23 évesen szültem. Abszolút nem bántam meg. Így is sokmindent elértem és teljes az életem. De mindenki más.
2023. júl. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, ha nincs meg benned a képesség arra, hogy EMBEREKKEL (nem csak nőkkel) kapcsolatot teremts és fenntarts (oda-vissza, KÉTOLDALÚ kommunikáció formájában), akkor nem vagy alkalmas családalapításra, de párkapcsolatra sem.
2023. júl. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
20%
26 éves vagyok, 2-3 év múlva szívesen vállalnék gyereket. Nálunk a párom az, aki még jobban fél a "gondtalan fiatalsága" elvesztésétől. Az ismerősi körömben vegyes a lányok (nők) hozzáállása, de a 27-30 éves korban gyerekvállalás gondolata jellemzően nem rémiszti meg őket.
2023. júl. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!