Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek így akarja elérni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így akarja elérni, hogy találkozzunk? 17/L

Figyelt kérdés
Unokatesóm esküvőjén megtetszett az egyik fiú aki zenélt. Másnap bejelöltem facebookon és megkérdezte honnan ismer. Megírtam és később kérdezte, hogy van-e dvd a lagziról, mert érdekelné. Mondtam még nincs, pár nap múlva megint megkérdezte. Írta, hogy ne felejtsem el, hogy érdekli..x)
2011. ápr. 3. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Ez jó indok, de nem biztos. Az is meglehet, hogy tényleg érdekelné a dvd, bár fura. Ezen a kérdésen kívül volt még valami ami érdekelte?
2011. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát ha ennyit zaklat akkor lehetséges :)
2011. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az elején kérdezte, hogy találtam meg. Meg aztán ki kellett fejtenem, hogy értettem a válaszomat amit írtam, bár igazából nem értem mit nem lehetett azon érteni..xD
2011. ápr. 3. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!