Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem igazán vagyok tisztában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán vagyok tisztában azzal,hogy mit jelent az,hogy valaki valakit eltart. Milyen tényezőknek kell teljesülnie, hogy eltartásnak minősüljön?

Figyelt kérdés
Édesanyám szerint az eltartásnak minősül,hogy ehetek az ételből amit főz, mos rám illetve ad zseb pénzt iskolába ( ezt is tőlem várja el,hogy a nyári melós pénzemből oldjam meg).

#tényező #elrartás
2023. júl. 4. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztositja a létfenntartásodat ellenszolgáltatás nélkül, akkor eltart..
2023. júl. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor pl az ,hogy én most dolgozom napi 9 órát és nincs internetem, az már a saját erkölcsi döntése,hogy vesz e nekem? Vagy a saját nyári keresetemből kell az iskolázást, a tisztálkodási szereimet, ruháimat és különböző létfontosságú cikkjeimet is megvennem? Ez nem az ő terhe már?
2023. júl. 4. 18:52
 3/9 A kérdező kommentje:
Illetve ezek után elvárják,hogy adjak nekik a nyári fizetésemből. Egészen nyár végéig én pénz nélkül vagyok és nem tudok menni a barátaimhoz mert buszra sincs pénzem jelenleg.
2023. júl. 4. 18:54
 4/9 anonim ***** válasza:
11%

Előadtad hogy az a te pénzed mert te dolgoztál meg érte és nem járulsz hozzá semmihez? De azért főzzenek, mossanak rád az ő keresetükből, mert az neked jár. Ilyenkor szokott előjönni az, hogy akkor ők sem kötelesek téged eltartani, és ideje beszállni a háztartás költségeibe, vagy mehetsz amerre látsz, vagy mostantól abból élsz amit megkerestél.

Ezt elszúrtad, mert nem ismerted fel, hogy nem te teszel itt szívességet, és emiatt oda a családi béke.

2023. júl. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem szúrtam el semmit van annyi eszem,hogy a szúrkálódásokra ütőképes kártyáim vannak. A házi munkákat én csinálom meg, amikrt fent emlitettem azokon kívül mindent én csinálok és családi kertes házról illetve állatokról van szó. Várom a választ.
2023. júl. 4. 19:04
 6/9 anonim válasza:
100%
Hány éves vagy kérdező? Ha 18 alatti és még tanulsz, akkor a szüleidnek kell eltartania.
2023. júl. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm erre én is rá jöttem, a kérdés továbbra is a következő: mi számít eltartásnak? Az étel adás mosás, főzés? Ha nem lennék köztük is megtörténnének ezek én kíváltságos vagyok hogy hozzá juthatok én is.
2023. júl. 4. 19:07
 8/9 A kérdező kommentje:
Illetve az előző szurkálódásra válaszolva, még mindig kérdezek és nem panaszkodok, köszönöm.
2023. júl. 4. 19:11
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami eltartásnak számít, az a lakhatás, és étel, és a tiszta ruha biztosítása térítésmentesen. Mivel nem tudjuk, hogy épp 14 vagy 25 éves vagy, így tanáccsal nem tudok szolgálni. Utóbbi esetben el lehet ám menni albérletbe is. A leírtak alapján jogsértés nem merült fel.
2023. júl. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!