Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kimondottan egyéjszakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kimondottan egyéjszakás "kapcsolatot" keres egy nő, mi motiválja benne?

Figyelt kérdés
2023. júl. 5. 08:14
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Persze férfiak is válaszolhatnak, ők miért az egyéjszakát választják.
2023. júl. 5. 08:14
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akar elköteleződni csak dugni egy jót. Lehet mögötte az élni akarás, egotuning, környezete, stb.
2023. júl. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

És akkor miért nem tartós szexet keres inkább?

Jobb mindig mással lefeküdni?

2023. júl. 5. 08:16
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten elköteleződés, nincs meg az az izgalom hogy felszeded a csajt/pasit, kevésbé egotuning hogy csak azzal az egy emberrel szexelsz.
2023. júl. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem ismerek not a környezetemben, aki csak szexelni akarna. Olyat igen, aki szingli, de nem akar egyejszakas kalandot. Arányaiban sokkal több férfinak okes ez az életforma.
2023. júl. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
#5 a férfiak bevallják, a nőknek meg "úgy alkul". Előítéletesek az emberek, nyilván kevesen merik felvállalni.
2023. júl. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elmondanák, mert én pont nem vagyok előítéletes :D de ha tarskeresore fel mész, ott is látod, hogy 20 férfiból 18 nem tudja, mit keres vagy fixen lazat akar.
2023. júl. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
Ismerek ilyen nőt és a kutyának nem mondja el, főleg barátnőknek nem, mert tudja h rögtön mennének körbe mindenkinek a szaftos sztorik. Ilyenek a nők... általaban nők szoktak nőket alázni ezzel.
2023. júl. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Abban az időszakban mikor azt kerestem, az motivált, hogy csak a pillanatnyi jót kapjam meg, de a problémáit, érzéseit, további dolgait ne kelljen tudnom. Nincs nyűg csak élvezet.
2023. júl. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor kerestem ilyent, mikor elhagytam a bántalmazó férjem, aki teljesen leépítette az önbizalmam. Igaz, hogy nem mindig más volt, de csak és kizárólag szexkapcsolat volt. Nem volt kötöttség, csak jó volt mindkettőnknek.
2023. júl. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!