Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők és férfiak tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és férfiak tényleg ennyire eltérőek a szexualitásban?

Figyelt kérdés

Szóval tudom nagy vitát fog ez kavarni de kiváncsi vagyok a véleményekre.


Mit gondoltok arról, hogy ha bár a mai világban sokan úgy gondolják, hogy egy nő és egy férfi között szexualitást, szexuális partnerek számát tekintve nem kell különbséget tenni. Mégis vannak akiknek fontos, hogy egy nő hány férfival feküdt le a múltban míg mondjuk fordítva egy férfinál ez annyira nem fontos.

Én is inkább ezt a tábort erősítem de szerintem ennek pusztán társadalmi és biológiai okai vannak. Csak nem értem a nők miért vannak ennyire ezen kiakadva.


Most lehetne jönni akár a lakat és a kulcs példájával (az a kulcs jó ami minden lakatot nyit, de az a lakat nem jó amit minden kulcs kinyit).

Szerintem ezek logikai tények, mivel egy nőnek nem nagy kihívás lefeküdni valakivel napjainkban, gondol egyet és valószínűleg 15 perc alatt rá tud írni egy férfire akivel le tud feküdni. A férfiak esetében meg azért, hogy egy hölgy összejöjjön nekik, meg kell küzdeni, magabiztosság kell, kell egy jó humorérzék megnyerő stílus, elfogadható külső stb. Ezért is alakult ki, hogy ha egy srác mondjuk lefeküdt 20-30 lánnyal és akár akad köztük egyéjszakás akkor az dicsőség. Viszont ugyanez egy nő esetében meg már elgondolkoztató, hogy alkalmas-e a hölgy komoly kapcsolatra.


Meg szerintem az is teljesen logikus gondolat, hogy ha egy nő túl sok jött ment embernek (csúnya szó) "szét teszi a lábát" tehát ennyire nem értékeli saját magát és a szexualitását. Akkor nekünk férfiaknak miért kellene értékelni, a hölgyet?


Illetve van olyan vélemény is, hogy egy férfinél sokkal késöbb jön el az a szám a partnereket tekintve miután már nem tud igazán kötődni majd egy emberhez sem. Viszont a nők sokkal érzékibb lények ezáltal nekik ez a szám sokkal kevesebb.


Természetesen nem úgy kell ezt érteni, hogy én most a férfiakat védem és fel akarom menteni őket, hogy nekik mindent szabad és dugjanak meg mindent ami mozog. Mert azt ugyanúgy elitélem, de úgy gondolom nálunk sokkal elfogadhatóbb egy kis kalandozás mint egy nő esetében.


De akár egy másik példa: valljuk be ha egy átlagos kinézetű srácot kiálítunk egy táblával egy szórakozóhelyen amire az van írva hogy ma szívesen lefeküdnék egy nővel. Akkor nem állna ott sor elötte, viszont ha ugyanezt tennénk meg egy nővel akkor ott tolonganának a férfiak.


Ezért is szerintem ha egy nőnek vannak egyéjszakás kalandjai, és azért 5+ a szexuális partnerek száma mondjuk 23 éves kora alatt már. Az az a kategória akinél el kell gondolkozni. De ez csak az én véleményem.. És természetesen végső soron ha egy lány ennek ellenére bizonyítja, hogy hűséges és megbízható csak esetleg így alakult az élete akkor ez változhat... De alapból felvillan a piros lámpa számomra legalábbis.


És mielött nekem támadna bárki is én sem az a férfi vagyok aki mindenkit megdug szóval a komoly kapcsolatok híve veagyok és nem az egyéjszakás dolgokat keresem. 29 vagyok és egy darab egyéjszakás kalandom volt a többi mint komoly kapcsolat.



2023. máj. 27. 15:50
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
16%
Egyetértek veled maximálisan. Sajnos ez a 2023-as hookup culture hátránya. Csak kiegészíteném: Egy nő akkor kefél amikor akar, egy férfi pedig akkor amikor tud. Ezalól csak az számít kivételnek ha kőgazdag vagy. Ha ez a helyzet akkor dugsz és azt akit akarsz. Minden nő megvehető.
2023. máj. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 Kitana. ***** válasza:
84%
Senkit nem érdekel a véleményed, nem úgy éljük az életünket, hogy ahogy azt random arcok jónak gondolják. Azok a nők sem akarnak veled lenni, akik szeretnek szexelni, nyugi, ők olyanokkal lesznek komoly kapcsolatban majd, akiket nem érdekel a dolog.
2023. máj. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
84%

"Meg szerintem az is teljesen logikus gondolat, hogy ha egy nő túl sok jött ment embernek (csúnya szó) "szét teszi a lábát" tehát ennyire nem értékeli saját magát és a szexualitását. Akkor nekünk férfiaknak miért kellene értékelni, a hölgyet?"


Azzal nem értékeli a szexualitását, hogy megéli? Mi köze az emberi értéknek ahhoz, mi kerül a lábad közé?


Nyilván neked ez erősen érzelmi kérdés, logikát pedig nem szabad keresni az érzelmekben.

2023. máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
88%

Elfelejtesz, vagy igazából elsiklasz egy TÉNY mellett:


A férfiak többsége (nem az összes) képes szexuális kapcsolatot létesíteni még számára csúnyább/csúnya nőkkel is csak azért, mert szexhiánya van, míg a legtöbb nő (nem az összes) nem tudna szexuális kapcsolatot létesíteni számára csúnyább/csúnya férfiakkal!

Vagy ha nem is Alain Delon a férfi, de megérti magát vele, úgy érzi lelki/intellektuális síkon megegyeznek, akkor történnek dolgok, lehet a végsőkig is eljutnak.



Egyébként normális ember nem tesz különbséget a kettő nem között, aki sűrűn váltogatja a partnereit egyéjszakás kalandjai vannak, azok rib*ncoknak és hímringyóknak vannak titulálva. Egyenjogúság van és még mindig az megy, mint ahogy te írtad más szavakkal, de a lényeg ugyanaz, hogyha a férfinak volt 100 szexpartnere, belevéve kapcsolatokat is, fűvel fával összefekszik, akkor ő a király = dicsőség.

Viszont ha egy nőnek is 100 partnere van, akkor ő egy mocskos qrva = szégyen.

Ezt egyébként nők is vallják és nagyon igazságtalan nézet.

Minden elismerésem az olyan nőknek, akik magasról tesznek arra, hogy ki mit gondol róluk és élik az életüket annyi férfival amennyivel csak szeretnék.

Mert még akkor is annak van egy nő lehordva, hogyha elutasít egy "férfit" úgyhogy a nők szerintem ne törődjenek más véleményével még egy kicsit se!

(A tiéddel se!)

2023. máj. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
87%
Ez a kérdéskifejtés egy magánvélemény, az meg mindenkinek van, de senkit sem érdekel a másé.
2023. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
89%

A kulcsos példádra reagálnék. Én is jobban szeretek olyan fogkefével fogat mosni, ami csak az én számban járt, de ez van.

Amúgy meg a férfiak is értékelhetnék a saját szexualitásukat annyira, amennyire a nőktől várjátok.

2023. máj. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
72%

"Opinions are like demo tapes. I don't wanna hear yours."


- Stephen Colbert

2023. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
84%
Ha valaki meg tudja magyarázni, mi értelme az embereket tárgyakhoz hasonlítani...
2023. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
77%

Én nőként azt vallom;


Nem kell sok szexuális partner, de legyen olyan, legalább 1-2 (mondjuk a 3-4-5 emberből max, nem tudom) aki szexuálisan képes kielégíteni és nem önző.


10/2 ha férfi ilyen, aki tudja is mit hogyan kell csinálni..



Ez a része viszont elgondolkodtató. Hiába a sok partner, ha a férfi nem ért a szexhez sem a női testhez. :)

2023. máj. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
23%
Az ellentétes nemek közti brutálisan aránytalan elvárások azok amik már önmagában is hatalmas igazsságtartalmat adnak egy ilyen klisé állításnak miszerint ha egy férfi lekúr száz nőt akkor király. Naná hogy az. Gondolj bele a nők férfiakkal szemben támasztott követelményeibe: legyen szexi, hűséges, jó szerető, legyen bőven pénze, legyen okos, humoros, intelligens, törődő de közben legyen kemény, ne sírjon és ne beszéljen a problémáiról. Mindeközben mit tesz egy nő egy kapcsolatba? Max a pin@ját. Ez van lehet lepontozni, de manapság csak erre jók a nők. Megdugni, skip jöhet a következő. Ez van.
2023. máj. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!