Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kimondottan egyéjszakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kimondottan egyéjszakás "kapcsolatot" keres egy nő, mi motiválja benne?

Figyelt kérdés
2023. júl. 5. 08:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a kíváncsiság. De legtöbbször csak úgy alakul neki, kevésbé valószínű, hogy direkt keresi.
2023. júl. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
61%
Nem hitte el, hogy akkor talál szexet, ha akar. Vagy csak viszketett neki. Nem csak te vagy irigy nyugi!
2023. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem az én világom az alkalmi. De ha nem akarok épp kapcsolatot akkor inkább alkalmi...mert ha őssejárunk jöhetnek érzelmek (egy ilyen volt). Az egyéjszakás azért nem jó, mert a nőnek a szex vagy jó lesz vagy nem...sok szintén alkalmit kereső pasi nem is figyel oda a nőre.
2023. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Csalodtam (megcsalt) egy parkapcsolatomban es csunyaszakitas volt (en rugtam ki es akkor is megviselt. )

Utana sokaig nem hittem senkinek,egyszerubbnek tartottam a komolytalan kapcsolatokat. Semmikepp nem akartam erzelmeket.

2023. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt egyéjszakásom, már ha lehet annak nevezni, mert azt megelőzte némi kavarás (hosszú ideig smárolás, petting, orál) és csak később adódott olyan alkalom, hogy szexeljünk is. Jó volt. Nem kerestem, így alakult, eszméletlen vonzódás volt köztünk, de nem igazán ismertük egymást és megbeszéltük, hogy nem akarunk egymástól komolyat. Aztán én folytattam volna a szexet, mert jó volt, "bevált", nem akartam mindig mást, de a pasi hátrált ki. Ez elég zavaros, sose tudtam meg, hogy miért. Az biztos, hogy továbbra is bejöttem neki nagyon, mert a "búcsú csókunk" is elég tüzesre sikeredett ill. akkor még egyszer belement volna, de rendszeresbe nem. Fogalmam sincs.


Szerintem félt, hogy sérül vagy eleve sérült volt, nem akart ennyi "kötöttséget" se. Ki tudja.

2023. júl. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Leveltetu ***** válasza:
100%

#15 Az is lehet, hogy csalados volt?


Alapjaraton az alkalmi szex azert jo mert mindig masra vagysz kotottseg es elkotelezodes nelkul, ujdonsagra, tuzre es egy jo szex partira, sose unod meg, mindig valtozatos, mindig olyan rejtejes es izgalmas mert allandoan mas a partner.


Felreertes ne essen, csalados ember vagyok de volt resze az eletemnek ami errol szolt. fiatalon (18 - 25) az ember a kihivast keresi es nem a stabilitast.

2023. júl. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16 az tuti nem (fiatalok vagyunk viszonylag). Nagyon zavaros, de láthatóan nem tudta ezt a szituációt jól lekezelni. Nincs olyan, hogy még egyszer (másodjára akarná), de mondjuk harmadszorra nem. Megjegyzem tudtam, hogy kíván szóval nem én voltam az oka.
2023. júl. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!