Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti is csináltátok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti is csináltátok már ezt? Miért és mit jelent? L22

Figyelt kérdés
Ha az utcán már messziről kiszúrjátok, hogy ott jön egy ismerősötök, aki nem annyira közömbös számotokra, akkor miért álltok meg a járda közepén és kezditek el a telefont nyomkodni?
2023. júl. 5. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mer anyám írt, hogy kész a leves.
2023. júl. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem akarok vele beszélni mert nem szeretem a társaságàt.

Ha kedvelem akkor mégha telefonálok is lerakom hogy vele beszélhessek.

2023. júl. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 hzs3921 válasza:
48%
Mert zavarban van. Valószínűleg te sem vagy közömbös a számára...
2023. júl. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Pont akkor zizzent a telefonja, megnézte válaszolt.. nem kell mindenbe belelátni hülyeségeket
2023. júl. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Nekem ha a farzsebemben rezegni kezd a telefon, pont, hogy akkor nem veszem ki, mert akkor éppen nagyon jó.
2023. júl. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Még soha nem csináltam ilyet.
2023. júl. 6. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt pont akkor csinalom, amikor baromira nem akarok beszélni a másik féllel. Van olyan is, hogy hívást kezdeményezek vagy imitalok, ha semmiképp nem akarok a másikkal beszélni.

Szerintem tényleg nem közömbös vagy, hanem próbál lerázni.

2023. júl. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert felhívtak, sms-em jött, esetleg hirtelen eszembe jutott megnézni valamit.
2023. júl. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bevarom hat ha bolondnak nez es elmegy masik iranyba..
2023. júl. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ mindenkinek!

#7 félénk vagyok, ezért egyébként sem mentem volna oda hozzá. Én is erre gondoltam, hogy nem akar velem beszélgetni,ezért nyomkodja a telefonját, de az a fura, hogy a zebra két végén álltunk. Nem lett volna egyszerűbb, ha ő is elindul és csak elhalad mellettem? Egyébként rám mosolygott és köszönt.

2023. júl. 10. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!