Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szivatott meg azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szivatott meg azzal hogy csak rám tud gondolni és miért lépett le újból?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy lánnyal, videó hívásban is dumaltunk párszor majd megkérdeztem tőle hogy lenne e kedve találkozni hétvégén?

Azt mondta hogy persze,szívesen.

Ezután randi pontosítása előtt eltűnt.

Oké,mondom akkor elengedem ezt a dolgot.

Utána két hét csend után újból megjelent és előadta nekem hogy csak rám tud gondolni és más pasi nem érdekli.

Én hülye adtam neki esélyt, elkezdtünk újból beszélni,majd ismét elhivtam randira,amire azt mondta hogy belemegy,de újból eltűnt.


Miért játszik így velem ez a csaj?

Direkt szívat?


2023. júl. 6. 07:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Véletlenül ilyet nem lehet csinálni. Szórakoztatja
2023. júl. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj meg, de ekkora naivitás a kiskamaszokra jellemző. Ők szoktak bevenni ilyen mesét, hogy néhány videohívás után csak rád tud gondolni és senki másra. Már erre gyanút kellett volna fognod.


Mindettől függetlenül nekem saját, éveken át felhalmozott tapasztalatom az interneten ismerkedő nőkkel az, hogy kb. az egyharmaduk eleve reménytelen eset. Vagy azért, mert szándékosan szórakozik, párkeresés szándéka nélkül, mások idejét vesztegetve, vagy pedig azért, mert maga sem tudja biztosan, hogy mit akar. Ez utóbbiak azok, akik egyik nap társkapcsolatra vágynak, aztán másnap úgy döntenek, hogy mégsem, aztán megint mégis, és így tovább, a végtelenségig. Rengeteg időm és energiám elment ezekkel a nőkkel, akikkel vagy sosem tudtam találkozni, mert mindig meggondolták magukat, vagy találkoztam velük, lelkesek voltak, aztán egy héten belül minden nyilvánvaló indok nélkül eltűntek. Sajnos aki a neten ismerkedik, annak benne van a pakliban, hogy ilyen nőkbe is gyakran belebotlik.

2023. júl. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!