Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan vagyok kiakadva neha a paromra?

Figyelt kérdés

Van egy 5 eves kisfiam az elozo hazassagombol. Az uj paromat nagyon szereti,igazabol a parom is ot,eljatszanak stb,de en azt erzem rajta,hogy mintha muszajbol csinalna. Sokszor lekezeloen raszol ha olyat csinal,vagy ha kinnt vagyunk az udvaron es koszos lesz a kislanyom,akkormeg sem fogja nagyon nehogy koszos legyen a ruhaja… nagyon zavaro. 3 honapja vagyunk egyutt, vannak egyet nem ertesek,en pl megengedem neki,hogy ezt meg azt csinaljon,o mar huzza a szajat ra. Illetve valas alatt vagyok meg 1 targyalas van vissza,nyilvan egy no eleteben ez nem a legboldogabb idoszak,gyakran vannak rossz napjaim,foleg,hogy az exferjem (hivhatjuk mar igy) egy narcisztikus hazug, beteg ember. Ilyenkor nyilvan mergemben enis tudok mondani olyat ami negbantja,de utana 2-3 napig ezzel foglalkozunk,hogy ot mennyire megbantottam,nem ezert tett ennyit ertunk stb. Megerti,hogy rossz nekem ,de tonkreteszem ezt az egeszet stb. Nagyon jo ezenkivul vele minden,de nar egyre jobban kezdem azthinni megsem..

A multbeli dolgokkal dobalozik veszekedesnel amik nagyon idegoloek.


2023. júl. 6. 07:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy addig baromira nem kellett volna új kapcsolatba kezdeni, amíg nem záródott le a válás utáni herce hurca es amíg érzelmileg nem léptél ki teljesen a kapcsolatbol.

Három hónapja vagytok együtt, de már mindjárt apaként kellene viselkednie a kislanyod mellett ? Miért baj, ha nem akarja agyontaperolni, amikor egy merő retek a gyerek? Mit kel rajta fogdosni olyankor ?

2023. júl. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Epp ezert kerdezem,hogy en latom-e rosszul. En 26 vagyok a parom 29 egyebkent. Lehet csak ido kell nemtudom. Igazabol szeretjuk egymast,regebb ota ismerem,de ugy rendesen aprilis vegetol vagyunk egyutt. De inkabb o mint a 38 eves(mar nem fog valtozni soha) szerencsejatekfuggo,prostitualtakhoz jaro ember.

A kerdes kozepen veletlen irtam kislanyt,mert kozben azt mondtam ki a baratnomnek,hogy a kislanyod en meg leirtam😂

2023. júl. 6. 07:57
 3/10 Leclerc ***** válasza:
100%
Túl hamar ugrottál bele ebbe a kapcsolatba. Le kellet volna előbb zárni előbb a válást. Amúgy meg nem tudom, 3 hónap után, miért várod, hogy sajátjaként kezelje a gyereket. Ennyi idő ehhez nagyon kevés.
2023. júl. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogosan.

Pár hét után senkiből nem lesz mintapótapuci.

"en azt erzem rajta,hogy mintha muszajbol csinalna"

Mert muszájból is csinálja. Gondolom a szomszéd gyerekét nem pesztrálja hobbiból pl. Egyelőre a gyereked a "nője gyereke" kategóriát képviseli nála, nem biztos, hogy azonnal mindent elsöprő, feltétel nélküli szeretettel szeretni fogja, mint egy szülő.

Ha meg a válás/ex miatt még ki vagy borulva, arra én is csak azt tudom mondani, hogy korai volt ez a kapcsolat.

2023. júl. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg az önmagában nem baj, hogy még a jogi procedúra nem zárult le, de te már nyitsz más felé. Az már probléma, hogy láthatóan érzelmileg még egyáltalán nem vagy túl az előző kapcsolaton.

Az, hogy az egyik rossz kapcsolatból rohansz a másikba, az viszont annál nagyobb baj. Ezzel nem akarok egyikőtök felett sem ítélkezni, de láthatóan nem passzoltok össze. Marakodtok, ingerültek vagytok egymással, miközben ahogy írták előttem, te még el sem váltál, de már elvárod, hogy az új jelölt egyből férjként, és apukaként viselkedjen... Nyilván az ő viselkedése sem helytálló minden esetben, de a tiéd sem. És tök felesleges, sőt, káros dolog lenne belerohanni egy olyan kapcsolatba, ami már a kezdetekben sem működik.

2023. júl. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Most kisfiad vagy kislányod van?


Ezt azért nem lehet elírni, szóval hagyjuk már a kamut.

2023. júl. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tenylegberdekes, hogy 26 vagy es mar tobbeves gyerekkel, egy masik ferfival elsz, nem az apjaval. Masok ezt 40 eves korra hozzak ossze. Hova sietsz, ennyire kapcsolatfuggo vagy?
2023. júl. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
Örülj hogy valakinek kellesz gyerekkel, házason...
2023. júl. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se jogos. 3 hónap nem sok, ez még friss kapcsolat, ami jó esetben csak rólatok kéne, hogy szóljon, hogy minél több időt töltsetek együtt, jobban megismerjétek egymást. Ehhez képest ott van a gyereked és a folyamatban lévő válásod is, ami nem könnyíti meg a dolgot. Ahhoz képest szerintem teljesen jól viseli és az jó, hogy legalább kijönnek. Lehet egy év múlva már szoros lesz az ő kapcsolatuk is, de 3 hónap után nem várhatod, hogy apjaként viselkedjen. Bőven jó, hogy legalább el tud vele játszani.
2023. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

Csak elárulom neked ez a férfi sose fogja szeretni a gyerekedet.

Mert NEM az övé.

Egy nevelőszülő a legtöbb esetben soha az életbe nem fogja más gyerekét úgy szeretni,mint a sajátját.

Nem is kell tőle ezt elvárni,mert nem is menne neki.

De ettől függetlenül a férfi is lehetne őszinte,és elmondhatná hogy ő neki ez túl sok.

De alapból ez a kapcsolat a végét járja...

2023. júl. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!