Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok kiakadva és...

Jogosan vagyok kiakadva és haragszom a páromra?

Figyelt kérdés

Kint dolgozik külföldön, és nagyon kevés jelenleg a fizetése, gyűjtögetünk az építkezésre, sajnos arra nincs pénz hogy a tető anyagot megvegyük, szóval októberig váratna magára.

Itthon volt, pénzt nem hozott csak 20 ezret haza, amitől roppant boldog voltam, elment magának szombaton cigit venni 9000ezerért, na és most jött egy szép kis csekk gyorshajtásról. 45000ft.

Ma beszéltük, mondtam neki hogy jó volna kicserélni a hátsó gumikat, na meg az olajcserét megejteni, azt mondta nem kell az jól van az ahogy van még, majd novemberben.

Eléggé kivagyok rá bukva, az én nevemre jött, minden fillére szükség van. A hülyesége miatt meg most fizethetünk egy szép kis összeget.

Jogosan háborgok??


2013. szept. 6. 14:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%
Kint dolgozik és 20e-t hozott haza? Mire költi a pénzt?
2013. szept. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
79%

Ha külföldön dolgozik, hogyhogy keveset keres? Magyar viszonylathoz képest is kevés? A legtöbben, akik kint vállalnak munkát, főként a magas fizuért teszik, szóval ez nekem valahogy furcsa.

Egyébként én is háborognék, főleg a gyorshajtás miatt.

Te dolgozol?

2013. szept. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Húsiparnál dolgozik, magyar cégen keresztül, elméletileg ők is levonnak sokat, na meg hogy most Iskola szünet volt keveset keresett!

Igazság az hogy annyi maradt meg nekem itthon tisztán, oda út vissza út, vonatjegy oda vissza, pakolok kaját az útra, hagy magánál eurót hogy meg élhessen.Telefon, internet díj. Számomra most nem az a furcsa hogy keveset keres. Csak hogy nincs pénzünk, amire kéne sem, és hogy 45.ezret ki dobunk az ablakon.

2013. szept. 6. 14:14
 4/32 anonim ***** válasza:
89%

Szóval kint van és havi 20e-t hoz haza.

Jöjjön haza, itt is tudna havi 20e-ért dolgozni

2013. szept. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Ráadásul, azt mondták a gumisnál nyár elején hogy nyárvégéig kihúzza a hátsó gumi, mióta megvan az autó, nemvolt olaj cserénél sem, mert ne költekezzünk. Most meg ebből a 45ből simán kijönne az olaj+ a hátsó gumik.
2013. szept. 6. 14:15
 6/32 anonim ***** válasza:
88%

Valami sumákolás van ott.

Van angliában húsiparban dolgozó ismerős,de még nyáron is keres annyit,hogy tudja segiteni a szüleit amellett hogy itthon épitkeznek...

Ha 20ezer marad tisztán,nem éri meg kinn lennie.

2013. szept. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ilyen fizuért nem éri meg családod itthagyva kint dolgozni. Útiköltséget is ő fizeti? A legtöbb ismerősömnek állja a cég, akkor is azt is, meg a lakhatást is. Ők hegesztőként dolgoznak, havi 800 alatt sosem hoznak haza.

Inkább keressen itthon munkát ( vagy kint jobbat ), mert ez így csak felesleges utazgatás külföldre a semmiért.

2013. szept. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
46%
A 45.000 Ft büntetés tényleg pénzkidobás, de már felesleges háborogni rajta, megtörtént, ennyi. Bárkivel megtörténhet, emiatt ne piszkáld. Inkább beszéld meg vele, hogy most, hogy mennyi mindenre kell a pénz kicsit legyetek körültekintőbbek a pénzköltést illetően és vigyázzatok a büntetésekre is. Az anyagiak egyéb részlet kérdését is inkább vele kéne megbeszélned.
2013. szept. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
83%
te aztán hagyod magadat megvezetni. Ennyire ne legyél már ostoba.... 20.000 ftért dolgozik külföldön? Na hagyjál már...
2013. szept. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
67%
amúgy azt sem ártana tudni, hogy együtt éltek-e most, gyerek van-e? Meg ilyenek... mert enélkül nem lehet véleményt mondani. Amúgy te eltartatod magad, hogy csak az ő pénzéről beszélsz?
2013. szept. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!