Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeptemberre kifizettunk egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koko109 kérdése:

Szeptemberre kifizettunk egy utazast Bulgariaba,a baratnommel,,,A felet.De a heten befejeztuk a szoros kapcsolatunkat.Ha nem megyunk el bukjuk a penzt,az atruhazas nagyon draga .. ,egy het nyaralas ,igy.Esetleges veszekedes,no sex.Ki menne?

Figyelt kérdés

2023. júl. 7. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Én biztosan elmennék és szóba sem hoznám az okot amiért ide jutottunk.

Élvezném azt a hetet vele és ha vége a nyaralásnak és még mindíg úgy néz ki, hogy együtt nem megy akkor ezzel az utolsó szép emlékkel lépnék tovább.

34F

2023. júl. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Menjetek.
2023. júl. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes megbeszélni, hogy melyikőtök megy el valakivel, és kifizeti a másiknak. Így nem kell átruházni.

Szeptemberig még sok minden lehetséges. Lehet, hogy egyikőtök, vagy mindketten találtok párt. Úgy igen kínos lenne egy közös nyaralás.

Ha nagyon jó áron foglaltatok, esetleg átruházással együtt is átveszi valaki.

2023. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megerne annyit, hogy bukjam es le tudjam zarni, meg a masik is. Sokkal jobban ereznem magam itthon, mint ott ezzel a helyzettel.
2023. júl. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Buktam már többet is szakításkor. Vele biztosan nem mennék. Esetleg, mással.
2023. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Ki a fasz akar oda menni önszántából? Nem elég szar itthon, vagy mi? :D
2023. júl. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!