Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baj azzal, hogy bejárónőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj azzal, hogy bejárónőm van?

Figyelt kérdés

Egyedül élek, és ingázással együtt heti 54 órát dolgozom. Hétfőtől szombatig napi 8 óra, +1 óra az autóút oda-vissza.

Talán túl lusta vagyok, de munka után nincs kedvem még itthon takarítani meg főzni, így heti két alkalommal egy néni jön rendbetenni a lakást, és rendelni szoktam a kaját.


Nemrég volt nálam egy lány, és megdícsérte, hogy milyen szép rend van, erre mondtam, hogy nem az én érdemem, mert egy néni takarít. Erre azt mondta, hogy nem fest túl jó képet rólam, hogy lusta vagyok rendet tenni magam után.



2023. júl. 9. 16:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
4%

A napi rendrakás és a heti 1 takarítás, mosás bele kell hogy férjen.

Igaza van

2023. júl. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ mekkora a lakásod. Illetve, mennyire vagy alapjáraton önálló, önellátó?


Nekem pl imponál, ha egy férfi tud főzni. Más az, ha nem nagyon van ideje erre...


Végső soron meg, mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja. Ha megteheted, miért ne lehetne így, max keresel egy olyan lányt, akit ez nem zavar 😊

2023. júl. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet irigy. Én az vagyok.
2023. júl. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Esetleg az lehet a gond, hogy arra gondol, ha összejöttök, ő lesz a bejárónő.
2023. júl. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is attól tarthat, hogy idővel majd őt teszed azzá kapcsolatban.

Létezik ennek a férfi verziója is, aki számára nem elfogadható, ha egy nő soha nem főz-süt, hanem megoldja az étkezését máshogy, és a takarítást is kiszervezi. Náluk burkolt elvárás, hogy a nő kapcsolatban szakácsnő és bejárónő is legyen, aztán ebből látják, hogy az ilyen nő biztosan nem lesz. Még gyakoribb is, hogy egy nőre ferde szemmel néznek emiatt. A többi nő is btw.

2023. júl. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is azért nem fest jó képet rólad, mert azt gondolja, ha együtt lennétek, neki kellene takarítania, másrèszt felmerül a kérdés, ha alig vagy otthon és a kaját is rendeled, akkor mekkora rendetlenséget tudsz csinálni. Ha kicsit, akkor miért nem tudsz rendet tartani, ha pedig nagyot, az aggályos, mert elvileg ott se vagy.
2023. júl. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Ha egyszer lesz normálisan pénzem és megengedhetem magamnak, az egyik dolog majdnem biztosan az lesz hogy normálisan megfizetek egy nénit hogy faszan rendbetegye a lakást, illetve ha éppen nincs kedvem főzni (mert amúgy szeretek) fizetek valamilyen fitneszes meal prep szolgáltatónak hogy hozzon kaját. Abszolut nem tartom rossz befektetésnek.


Nem tudom a csajnak ez mit mond el rólad, nekem azt hogy a szabadidőd többet ér neked ezekben az esetekben a pénznél, és fizetsz egy szolgáltatásért hogy levegye rólad a terhet. Én ezzel egyetértek, nincs sok idők az életben, ha mindent feláldozzuk és nem élünk akkor baxhatjuk a pénzünket.

2023. júl. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A te pénzedből fizeted, a te dolgod.

Más meg azért fizet, hogy lenyírják a kertjében a füvet.

Más meg azért, hogy megsétáltassák a kutyáját.

Ez egyedül akkor lehetne téma, ha párod lenne és őt zavarná akár a pénz, amit kiadtok rá, akár az, hogy idegen rendezkedik a holmijaitok között.

2023. júl. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7%

Ilyen pasival soha nem jönnék össze aki nem tud a környezetében rendet, tisztaságot tartani.

Nem takarítani kell hanem tisztán tartani.

2023. júl. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
9es. De rendet tud tartani. Áldoz a kemény munkából szerezte jövedelméből arra, hogy rendesen megfizet egy takarítót, hogy az ne rabszolgamunkanak élje meg a melót és rendesen kipucolja a házat. A kérdező a meglévő erőforrásai közül inkább a pénzét fordítja erre az egyébként idegesítő feladatra mintsem az értékes szabadidejét. De érdekli hogy rend legyen körülötte, igényes hisz raszanja a pénzt.
2023. júl. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!