Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha lenne elég pénzete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha lenne elég pénzetek bejárónőre és örömlányra keresnétek hosszútávú párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Lenne egy bejárónő aki vasarolna, mosna takaritana, főzne de nem viszont nem tudnatok vele szexelni.
2016. nov. 16. 13:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Nekem van elég pénzem és nincs ilyenekre szükségem. Csakis egy normális, kedves, őszinte, velem egyező értékrendű lánnyal jönnék össze, akivel hosszútávra lehet tervezni és kölcsönös bizalom és szeretet,tisztelet lenne köztünk.
2016. nov. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Természetesen. Van pénzem elég, de amit a bejárónő csinálna,azt megcsinálom én is saját magamnak,szóval az nem is kellene. Örömlányhoz meg nem megyek,pedig sokat gondolkoztam rajta már,mert más lehetőségem nekem nincsen közelebb kerülni egy nőhöz sem... de ez van.

25/F

2016. nov. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Igen, mert szeretnék magamnak családot, gyerekeket. Egy olyan szerető nőtől, akivel legalább addig együtt vagyunk, amíg a gyerekek fel nem nőnek.


27/F

2016. nov. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Ezek nélkül sem keresek.
2016. nov. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lenne pénzem örömlányra és bejárónőre is, de egyiket se igénylem. Erkölcsi akadályokba ütközik nálam, hogy mással vasaltassam a ruháimat vagy takaríttassam a wc-met, ezért ha milliárdos lennék se vennék fel bejárónőt. Valahol még szeretek is takarítani. Egyfajta kikapcsolódás számomra. Egyébként is elég maximalista vagyok, szóval a tisztasági küszöb nálam valahol magasabban helyezkedik el, mint másoknál.

Az örömlányról meg már nem is beszélek. Szeretkezésre vágyom, nem dugásra. Összebújásra, őszinte érzelmekre, szeretetre...

2016. nov. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

Ó, ha ilyen könnyű lenne! De sajnos egy velem született rendellenesség miatt nekem másra is (vagyis mondjuk úgy, főleg másra) szükségem van, mint az említettek: egy szellemi partnerre. A legtöbb nő ezen bukik el, szóval akik ennyire a takarításon meg a szexen vannak felháborodva, gondolkozzanak el, hogy miért csak ezekre vannak használva.


25/F

2016. nov. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Normális ember nem azért tart igényt egy társra, hogy legyen, aki takarít, és legyen kibe beleverni.
2016. nov. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Van elég pénzem, de nem szúrom el hülyeségekre.

A takarítás-mosogatás megy nekem is, nem egy rakétatechnika, bármit is mondjanak a mártírszindrómában szenvedő hölgyek.

Mivel adott a pénz mellett a megfelelő külső, a csajok jönnek maguktól is, pusztán a pénz ígéretére.

Persze, majd még nekik is adjam, hát meghülyültem én?

2016. nov. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az 5. Valaszolot meghivom karacsonyra :D Nalam nagy a kosz es ha boldogga teszi a takaritas,akkor en nem allok a boldogsaga utjaba. :D


Kerdezo kerdesere a valasz: nem.


N

2016. nov. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem van elég pénzem erre, de bejárónőre nincs szükségem eleve, mert nem vagyok gyerek, el tudom intézni a házimunkát, örömlányok, hát igen, arra költök.

És nem, nem keresek sem hosszútávú, sem semmilyen párkapcsolatot, nem tudok már megbízni a nőkben, és nem vagyok már hajlandó alkalmazkodni egy nőhöz.

Talán ez változni fog idővel, de egyelőre így érzem jól magam.

2016. nov. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!