Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszúl tettem, hogy rászóltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszúl tettem, hogy rászóltam apára?

Figyelt kérdés

Összeségében jó a kapcsolat a szüleim és a barátom között, apa kedveli őt, néha még közös programjaik is vannak, együtt javítanak valamit vagy motoroznak stb. Csak apának van az a gyerekes szokása, hogy a környezetében mindig ugrat/szivat vagy beszól valakinek, de mindezt poénból, nem gúnyolódik.

A barátomnak pedig van egy gyerekkori komplexusa a magassága miatt, az osztálytársai sokat szivátták azért, mert kisebb volt a többieknél. Igazából nem kirívóan alacsony, most felnőttként kb 172 cm, ami szerintem átlagos.

Tudom, hogy unja a liliputi poénokat, és megkértem apát, hogy ne viccelődjön ezzel. Ezután a barátom kiakadt amiért beleszóltam, mert szerinte ezzel apa csak azt fogja gondolni róla, hogy nem képes kiállni magáért.



2023. júl. 11. 10:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Ezlegyen a legnagyobb bajotok…
2023. júl. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Öhm, szerintem önmagában nem gond, hogy jelezted apádnak.

A gond azzal van, hogy ezt a pasid megtudta.

Én is le szoktam adni a drótot akár a páromnak, hogy pl milyen témát kerüljön szüleimmel, akár szüleimnek, hogy mi az, amivel ne viccelődjenek párommal kapcsolatban. De fontos az, hogy ez egy háttértudás legyen. Segíti az együttműködést a másik ismerete és tkeintve, hogy mindkét esetben te vagy az, aki a legjobban ismeri a feleket, így jó, ha te csöpögtetsz át tudást a tudatlanabbak fejébe. Deee ez ne ilyen publik tudás legyen.


Lehet, hogy manipulatív, ahogy én tolom, de 12 éve működik:D Szerintem nincs gond a manipulációval, ha jó célt szolgál.

2023. júl. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
18%

Hehehe, legközelebb ha mentek egy Hupikék Törpikék válogatáslemezzel fogad majd :D


Esetleg utánaszól, hogy hé, a csákányodat itt hagytad!

2023. júl. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
A tini kerdesek arebb vannak
2023. júl. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez a helyes mod. Itt nem arrol van szo, hogy nem tud kiallni magaert, hanem arrol, hogy o nem szolhat vissza, mert o ott egy kulsos, megturt ember a csaladon belul. Mindig annak a dolga raszolni a bantalmazora, akinek a csaladtagja. Tehat a te apadra te szolsz ra, az o apjat pedig neki kell feken tartani. Nem tettel rosszat, ha apad visszavesz, akkor pedig a baratod is el fogja ismerni, hogy mellealltal az apaddal szemben. Ez fontos. Terjetek ra vissza 2 het mulva, amikor mar lehiggadt es targyilagosan is tudja szemlelni a dolgot. Emlitsd meg, hogy neked is fajtak a megjegyzesek, mert tudod, hogy szenved tole, es inkabb szembeszalltal apaddal, mintsem hagyja ezt folytatni. Ha van esze, belatja. Ha ego kerdest csinal belole, akkor kicsit alavalasztottal ebbol a szempontbol.
2023. júl. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom is folyton olyanról pofázik ami nekem érzékeny téma, többször lett neki szólva, de nem érti, nem érdekli. Mindig azt mondja, hogy oké, aztán 5 percig bírja, még le is b.aszott egyszer, hogy mi ebben olyan nagy dolog.


Én örültem, hogy szólt neki a barátom, a tiéd nem értem, mit problémázik ezen.

2023. júl. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Apád egy paraszt, bocsi 😀
2023. júl. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%

Így van, apád paraszt. A srác meg nem szólhat neki vissza.

Jól tetted, hogy helyretetted apukát négyszemközt.

2023. júl. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
38%
Az apja nem egy paraszt.
2023. júl. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy paraszt? Hanem humoros...?
2023. júl. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!