Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki lenne megkérdezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne megkérdezni a páromtól, hogy hol vannak a szülei temetve, mert ki szeretnék menni hozzájuk?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt, még nem olyan régóta, de komoly a kapcsolatunk. Az ő szülei meghaltak. Én viszont gondoltam, elmennék felkeresni a sírjukat. Csak nemtudom, hogy fog reagálni a párom, kissé szokatlannak érzem ezt a kérdést...szerintetek? Vagy hogy kérdezzek rá? Ő sosem megy ki hozzájuk.
2023. júl. 12. 08:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha majd ő ki akar menni, ajánld fel, hogy vele tartasz. Addig ne erőltesd.
2023. júl. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ő egyáltalán nem megy ki, nem is fog, de engem érdekelne. Azért is kérdezem, hogyan vezessem föl neki? Egyedül is kimennék.
2023. júl. 12. 09:40
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Minek akarsz oda járkálni? Ha a párod sem megy, valószínűleg oka van. Én nem csamcsognek ezen ennyit.
2023. júl. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagy kérés lenne, hogy a kérdésemre válaszoljatok?
2023. júl. 12. 10:10
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem ciki, hanem rettenetesen pofátlan és tahó dolog. Neked ott semmi keresnivalód külön meghívás nélkül. Kérdezd csak meg tőle, ha van esze akkor észreveszi kivel van együtt és hamar kidob.
2023. júl. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Na jó, kár volt kiírnom ezt a kérdést, totál kudarcba fulladt...nem értem, miért nem lehet normálisan válaszolni. Most rettentő boldogok vagytok gondolom :D Akkor majd megoldom egyedül valahogy.
2023. júl. 12. 10:42
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Normális kérdésre lehet normálisan válaszolni, de most mégis egy ekkora bunkó, önző pofátlanságra mit mondjunk?
2023. júl. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha tudod, hogy ő nem jár ki, akkor neked miért olyan fontos egy 3, azaz három hónapos kapcsolatban olyasmin rugózni, ami valószínűleg az élete legfájóbb pontja, és mégcsak halottak napi szezon sincs, hogy oka lenne annak, hogy esetleg kimenne. Itt nem a válkaszadók a nem normálisak, hanem TE, és tök normális választ adtak: kőbunkó és tahó dolog jelen körülmények között felhoznod is!
2023. júl. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Mi érdekel rakta? Hogy márvány sírkő vagy sima kő van rajta, esetleg ennyi sem? Vagy az, hogy tényleg halottak-e és nem bukkannak fel egyszer csak, hoyg pénzt kunyeráljanak?
2023. júl. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Az ilyen kotnyeles p.csát úgy vágnám ki, mint a sz.rt, a pasi helyében.
2023. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!