Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pofátlanság lenne megkérdeznem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pofátlanság lenne megkérdeznem ezt a páromtól?

Figyelt kérdés
Házat fogunk venni, 12 millióért. Én 5 millióval tudok bele szállni, ő 7-el (apróbb újításokkal, festéssel stb. együtt van számolva a 12 millió). Gondolom olyan arányban kerülne a nevünkre, amennyit beleraktunk anyagilag. Mégis jobban örülnék, ha fele-fele arányban lenne a nevünkön. Persze ha nem jó így neki, megértem, nem lenne belőle sértődés, de vacillálok, felhozzam-e egyáltalán. 33/N
2016. okt. 9. 10:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
És mi van, ha ő alapból fele-fele arányban akarná?
2016. okt. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem rakod bele a felét, milyen jogon várod el, hogy a fele legyen a tiéd papíron?
2016. okt. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Ha közösen vesztek házat, akkor szerintem kéne olyan viszonyban lennetek, hogy ezt megmerd kérdezni tőle.

Vesztenivalód nincs, legfeljebb azt mondja, hogy nem.

Mondjuk szerintem, ha arányaiban lesz a neveteken, akkor sem olyan nagy a különbség, szóval én nem hiszem, hogy felhoznám. De mondjuk az én párom tuti, hogy eleve fele-fele arányban szeretné a nevünkön, függetlenül attól, hogy ki mennyit tett bele. Hiszen egy család vagyunk, nem két idegen.

2016. okt. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Az alap szerintem, hogy a beleadott pénz arányában kerül a tulajdonosok nevére az ingatlan, nem is értem, hogy gondolod másképp. Miért akarsz 1 millió értékű ajándékot magadnak? Egyáltalán mi jelentősége van? Ha 1% a tulajdonod egy ingatlanban, ugyan olyan jogod van bármihez, mintha 99% lenne a tied.
2016. okt. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem is ertem, hogy milyen jogon hoznad fel amugy? Legkozelebb meg adjon neked csakugy egymillio forintot? Nem ertem. Semmi jogod ehhez. Termeszetesen annyit kapsz amennyit beleteszel. Eszem megall, milyen kovetelezo emberek vannak neha.
2016. okt. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Persze, pontozd le csak azokat, akik nem azt írják, amit olvasni szeretnél! Tudod mit, akkor kérd meg, hogy írassátok rád az EGÉSZET, ha már lúd, legyen kövér! :P
2016. okt. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Miért van benned ez a fele-fele iránti igény ? Semmivel nem jársz rosszabbul, ha nem annyi. Ha a "párod" csak a párod, tehát jogilag sem más a helyzet, akkor a vagyoni hányad elosztásának ez igazán korrekt módja, ráadásul majd az esetleges szétváláskor megelőz minden majdani veszekedést és feszültséget.
2016. okt. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Igen, pofátlanság. Én 10%-kal tudtam annak idején beszállni, ennyi is van a nevemen. És akkor mi van? Föl nem merült bennem, hogy többet akarjak, mit amit ki tudok fizetni.
2016. okt. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

én sem értem,hogy eljutottatok addig,hogy közös házat vegyetek, mégsem működik a kommunikáció ilyen alap szinten?


mindenképp írjatok mindent szerződésbe,hogy ki mennyivel szállt bele. így később egy szakítás esetén biztosítva lesztek mindketten.

2016. okt. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit, rohadtul nem érdekel a pontozás!!! Köszönöm szépen a válaszokat.
2016. okt. 9. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!