Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok nektek minek férfi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek minek férfi az életetekbe?

Figyelt kérdés
Egy nő önálló életet tud élni férfi nélkül, párkapcsolatot kialakítani, és szexelni nőkkel is tudtok, segédeszközzel vagy anélkül, több a közös téma, gyereket pedig spermabankból is lehet szerezni. Autó vezetéshez se kell nektek már férfi. Sok bi nő mondja hogy nőkkel sokkal jobb a szex, és még az arcuk se szőrösödik.

2023. júl. 12. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Szeretném, hogy szeressen valaki, ahogy én őt.
2023. júl. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Ne erőltesd már rá a leszbikus máságod ehy hetero nőre .. azért egy élő pénisz ami húsból és vérből van nem olyan mint egy hideg vibrator..

Szektas.

2023. júl. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Vibrátor nem hideg.
2023. júl. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem szeretnék nőkkel szexelni, nem több a közös téma, a spermabank nem azért van, hogy szingli anyukák spermához jussanak, nem is kapnak. Nem vagyok biszex
2023. júl. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

No offense, de ugyanez a férfiakról is elmondható. Csak ott nem spermabank van, hanem örökbefogadás. Nem mintha bármelyik is opció lenne szingli vagy homoszexuális embereknek:D

Szóval ez alapján azt a kérdést is feltehetnéd, hogy a férfiaknak minek nő.

2023. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
mert kell a baba
2023. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem meg férfivel jobb a szex. Más miatt tényleg nem kell. A gyerekeket utálom, a nőkhöz nem vonzódom eléggé, mindenem megvan, a segédeszközök taszítanak.
2023. júl. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Nőkkel nem szexelek, gyerek nem kell.
2023. júl. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:
56%
Nyilvánvalóan szükségem nincs férfira, mert mindent meg tudok magamnak adni, pénzem is van, kocsim is, házam is, nem függök anyagilag senkitől, gyereket nem akarok, ettől függetlenül minden ember társas lény, én is az vagyok, és legyen szó bárkiről a világon, egy jó, ideális, gondoskodó, odafigyelő és jószívű partnerrel mindenkinek könnyebb az élete. Sok ember, sok férfi egyszerűen csak rossz társ/partner, így nekem nem is kell bárki vagy akárki bármi áron, csak olyan, akivel tényleg a mostaninál is jobb az életem.
2023. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy megkötözzön és alaposan elfenekejlen 😇 Többekközt.
2023. júl. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!