Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy újabb kifogás. Vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy újabb kifogás. Vélemény?

Figyelt kérdés

A barátom megígérte a szüleimnek hogy elviszi őket autóval valamerre, mert szüleimnek nincs kocsi.

Erre ma talált egy kifogást hogy ne kelljen, hogy az apja nem adja oda többet neki az autót mert felhánytorgatja és hogy neki nem kell.-_-"

szerintem csak kifogás.

Nem tudom hogy valóban így van-e.És kicsit haragszom is rá e miatt.


2010. okt. 13. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Őszinteségről hallottál már? Itt már nem igazán látom a bizalmat.
2010. okt. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megbízok benne, csak furcsa hogy eddig szó volt a dologról, tegnap volt tuti biztos, és akkor már ma délben mondja nekem.
2010. okt. 13. 20:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Szegény barátod...
2010. okt. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért is??????
2010. okt. 13. 20:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj de fizetnének érte.És az fáj hogy megígéri
2010. okt. 13. 20:18
 6/8 anonim ***** válasza:

1. Barátnőmtől és családjától egy Ft-ot nem fogadnék el ilyenért

2. Ha majd egyszer felnősz és meglátod, milyen az élet, rájössz, hogy a dolgok bizony nem mindig úgy alakulnak, ahogy eltervezted őket

3. Mert ha bajod van, vele közöld...

2010. okt. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha hazudna, akkor keresett volna kifogást, amikor megígérte.
2010. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az van hogy pofátlanságnak tartja azt, hogy pénzt fogad el a barátnője szüleitől, de mivel elég drága a benzin mostanában, valószínűleg arra meg nincs pénze hogy saját pénzből elvigye őket.
2010. okt. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!