Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Újabb "lehetek-e terhes" kérdés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újabb "lehetek-e terhes" kérdés?

Figyelt kérdés
Tudom, unjátok már (teljesen jogosan), de most én vagyok kicsit tanácstalan. Elméletileg 1-2 nap múlva kell megjönnie (26-27 napos a ciklusom). Az eset tegnap történt (tehát a 24. napon). Ilyenkor gyakorlatilag kizárt a teherbe esés, nem? És ha most normálisan megjön, akkor pedig tutira nem vagyok terhes, ugye?
2011. febr. 18. 09:12
1 2
 1/14 poiu ***** válasza:
33%
Kizárt (99.9%).
2011. febr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem olyan nincs, hogy kizàrt, hogy terhes leszel. Ès ha megjönn akkor termèszetesen nem vagy terhes.

2011. febr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy tudtok még normálisan válaszolni ilyen kérdésre! És köszönöm a gyorsaságot is!
2011. febr. 18. 09:20
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem, egyáltalán nem védekeztetek, ugye? Akkor pedig minden esélyed megvan rá, hogy terhes legyél. Nyilván kevesebb, mint a termékeny napokon, de esélyes. Hallottam én már olyat is, hogy menstruáció közben szexelt a lány és bizony teherbe esett. Az pedig elég sok nőnél előfordul, hogy a terhesség ellenére is megjön a menszesze.
2011. febr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 PeRTa :) ***** válasza:
Utsónak igaza van,ugyanis lehet spontán peteérés is,amikor még nincs itt az ideje,vagy épp már menstruálsz és aközben lökődik ki a petesejt.
2011. febr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm... megyek tablettáért.
2011. febr. 18. 10:36
 7/14 anonim ***** válasza:
Van olyan is, hogy az első 1-2 hónapban még megjön. Nincs rá sok esély szerintem, de azért azt sem mondanám, hogy kizárt.
2011. febr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt már késői peteérésem is, ami azt jelenti, hogy a normális beállt 35-36 napos ciklusom kitolódott több, mint 40 napra, mert valamiért később volt peteérés. Ilyen alapon semmi sem kizárt.
2011. febr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 poiu ***** válasza:
100%-ban semmi sem kizárt. A 24. napon nagyon valószínűtlen, hogy valaki ovuláljon, különösen, ha szabályos (26-27 napos) a ciklusa. Ovuláció alatt a hüvelyváladék átlátszó és sűrű (ha a két ujjadat szétnyitod, húzódik közöttük egy szál). Ovuláció után hígabb és opálos. A naptáron, testhőmérsékleten és a hüvelyváladék egyszerű vizsgálatán alapul a ritmus módszer. Szóval nem késő, és nézd meg, hogy tiszta-nyúlós, vagy hígabb-opálos. 99,99% az esélye az utóbbinak, tehát hogy nem ovulálsz.
2011. febr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 poiu ***** válasza:
Nos???
2011. febr. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!